ZUS zaprasza do oddziałów: Tydzień Przedsiębiorcy

  ZUS zaprasza do oddziałów: Tydzień Przedsiębiorcy

  JJ

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Od dziś do 27 listopada w oddzia-łach ZUS-u w całej Polsce trwa Tydzień Przedsiębiorcy. Tegoroczny odbywa się pod hasłem „ZUS dla biznesu”, a nawiązuje do programów i udogodnień oferowanych przedsiębiorcom. Oddziały ZUS-u z naszego regionu zapraszają chętnych do u-działu w seminariach, szkoleniach, dyżurach ekspertów.
  Tydzień Przedsiębiorcy w rybnickim ZUS-ie w 2014 r.

  Tydzień Przedsiębiorcy w rybnickim ZUS-ie w 2014 r. ©materiały prasowe/zus/o. Rybnik

  Podczas otwarcia Tygodnia Przedsiębiorcy w siedzibie Oddziału ZUS-u w Cho-rzowie przy ul. Dąbrowskiego 45, o godz. 11 zostanie zapreze-ntowany wykład prof. dr. hab. Wiesława Koczura z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach: „Polityka prawa w zakresie realizacji zobowiązań składkowych”. Natomiast od godz. 10 do 15 będzie trwał „Dzień poradnictwa” - specjaliści m.in. PFRON-u, RIG-u, Urzędu Skarbowego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, Urzędu Miasta w Chorzowie udzielą porad eksperckich.

  Od wtorku zaczyna się w Chorzowie cykl seminariów dla tych, którzy chcą rozpocząć działalność i powinni poznać swoje prawa i obowiązki. Zapisy na nie są przyjmowane pod telefonem 32 349 07 04.


  W oddziale ZUS-u w Sosno-wcu dla przedsiębiorców przygotowano m.in. liczne poradniki i ulotki. Warto po nie sięgnąć, ponieważ zawierają informacje o najnowszych przepisach prawnych oraz tych, które wkrótce wejdą w życie. Harmonogram i dokładną tematykę seminariów można znaleźć stronie internetowej: www.zus.pl

  Zainteresowani będą mogli wziąć udział w seminarium internetowym, tzw. webinba-rium przygotowanym przez centralę ZUS. Dokładnej godziny jego rozpoczęcia należy szukać na podanej stronie w zakładce Tydzień Przedsiębiorcy.

  R ybnicki Oddział ZUS-u ma podobną ofertę dla przedsiębiorców. Jego przedstawiciele będą informować m.in. o nowym narzędziu służącym szybkiemu i bezbłędnemu sporządzaniu dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych - Interaktywnym Płatniku Plus. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat inwestowania w poprawę bezpieczeństwa pracy przy wsparciu ZUS-u, a także założyć bezpłatny profil na PUE ZUS, umożliwiający ot-rzymywanie od stycznia 2016 r. elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA.


  *Dramatyczny apel: Złodzieju, oddaj komputer ze zdjęciami mojej zmarłej żony
  *Morderca kotów z Zabrza skazany! A to taki miły student stomatologii
  *Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Seksowne zabawy na Śląsku: Mistrzostwa Chippendales ZDJĘCIA
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama