Awaria rozjazdu w Dąbrowie Górniczej. Utknął pociąg Kolei...

  Awaria rozjazdu w Dąbrowie Górniczej. Utknął pociąg Kolei Śląskich

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Koleje Śląskie

  Koleje Śląskie ©arc.

  We wtorek nad ranem doszło do awarii rozjazdu na stacji Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. W jej wyniku na stacji utknął pociąg Kolei Śląskich na linii S1.
  Koleje Śląskie

  Koleje Śląskie ©arc.

  - Nasz pociąg stał na stacji około pół godziny. Z tym, że ten skład na trasie nawraca i pokonuje tę samą trasę, więc doszło też do opóźnienia wtórnego (na trasie powrotnej) – wyjaśnia Magdalena Iwańska z Biura Prasowego Kolei Śląskich.


  *Dramatyczny apel: Złodzieju, oddaj komputer ze zdjęciami mojej zmarłej żony
  *Morderca kotów z Zabrza skazany! A to taki miły student stomatologii

  *Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Seksowne zabawy na Śląsku: Mistrzostwa Chippendales ZDJĘCIA
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Koleje Śląskie

   Zmęczona tymi kolejami pasażerka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Szanowni Państwo z Kolei Śląskich! I Panie Wojewodo!
   Weźcie się wreszcie do solidnej pracy, bo ludzie dojeżdżają waszymi pociągami do pracy na konkretne godziny. Na niektórych liniach nie ma,...rozwiń całość

   Szanowni Państwo z Kolei Śląskich! I Panie Wojewodo!
   Weźcie się wreszcie do solidnej pracy, bo ludzie dojeżdżają waszymi pociągami do pracy na konkretne godziny. Na niektórych liniach nie ma, niestety, możliwości rezygnacji z Waszych usług. A awarie jak nie składów, to rozjazdów na różnych liniach są praktycznie codziennie.Mam już dość wiecznego spóźniania się do pracy, zwłaszcza, że mam umowę na czas określony.Wczoraj poranny pociąg do Żywca (ten z 5 rano) miał 60 minut opóźnienia! W lipcu po wichurze nie dojechałam do pracy, ponieważ nie mam innego środka transportu( dobrze,że pracodawca zgodził się na urlop na żądanie). Innym razem opóźnienia sięgają 15 -20 minut(spóźniam się kilka razy w tygodniu), a poprzedni pociąg jest 60-70 minut wcześniej( co oznacza, że postoję przed zamkniętą firmą jakąś godzinę- świetnie, zwłaszcza zimą. No,chyba, że i ten pociąg się spóźni...)Wysiadam na przystanku kolejowym, więc nie ma poczekalni.Czy to takie skomplikowane? W ramach ćwiczenia empatii proponuję, aby wszyscy odpowiedzialni za powyższy stan obowiązkowo dojeżdżali do pracy Kolejami Śląskimi przez co najmniej 6 miesięcy w roku w okresie jesienno-zimowym.W tzw. międzyczasie mieliby szansę poznać urok metalowych krzesełek na peronach, zwłaszcza przy -5 stopniach Celsjusza ( niektórzy starsi podróżni muszą usiąść na peronie,zwłaszcza gdy pociąg opóźniony) oraz na własnej skórze poczuliby jak cudnie jest odczytywać nowy rozkład jazdy co 2-3 miesiące,w dodatku opisany tak nieczytelnie, że nawet młodzi ludzie mają z nim czasem problem.I zainwestujcie,proszę, w porządne sprzątanie.Nowe składy , a tak zakocurzone niechlujnym,pobieżnym sprzątaniem , że aż żal tych dotacji z UE.Zagłówki z materiału są szare od brudu - cudze włosy,łupież - to odrażające. Jak można oprzeć o taką powierzchnię głowę? Jak można tak traktować swoich klientów? Przecież oni płacą za bilety! A jeśli zawodowo świadczy się takie usługi,to powinny być one świadczone PROFESJONALNIE!

   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   MISTRZOWIE URODY - Głosuj na najlepszych!

   MISTRZOWIE URODY - Głosuj na najlepszych!

   Mistrzostwa Polski Chippendales 2017 w Katowicach: GORĄCE ZDJĘCIA+WIDEO

   Mistrzostwa Polski Chippendales 2017 w Katowicach: GORĄCE ZDJĘCIA+WIDEO

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem