Zrób zdjęcie iluminacji świątecznych Szybu Jerzy i wygraj...

  Zrób zdjęcie iluminacji świątecznych Szybu Jerzy i wygraj zakupy w Silesia City Center

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Zrób zdjęcie iluminacji świątecznych Szybu Jerzy i wygraj zakupy w Silesia City Center
  1/5
  przejdź do galerii

  Zrób zdjęcie iluminacji świątecznych Szybu Jerzy i wygraj zakupy w Silesia City Center ©Silesia City Center

  Silesia City Center „odpaliła” w tym roku największą iluminację świąteczną na Śląsku. Składa się ona z ponad 600 tys. światełek i rozświetla m.in. 100-letni szyb górniczy. Teraz centrum handlowe organizuje konkurs fotograficzny, którego bohaterem ma być… rozświetlona wieża. Nagrodą w nim są zakupy świąteczne w Silesii.
  Tegoroczna iluminacja świąteczna Silesii jest rekordowa pod wieloma względami. Po pierwsze składa się z ponad 600 tys. światełek - 310 tys. świeci na zewnątrz, a 315 tys. na wewnątrz galerii, po drugie jest najwyższa - sięga nawet 30 metrów wzwyż.

  Rozświetlono w tym roku m.in. ponad 100-letni szyb „Jerzy” - artefakt po działającej tym miejscu kiedyś kopalni „Gottwald”, a także mającą ponad 200 metrów półkolistą elewację Silesii. Efekt? Iluminację widać aż z Chorzowa, Świętochłowic i Siemianowic.

  Teraz Silesia City Center namawia mieszkańców regionu do udokumentowania gigantycznej dekoracji i wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Zasady? Wystarczy przyjść z aparatem fotograficznym lub smartfonem do Silesia City Center i w dniach od 30 listopada do 15 grudnia zrobić kreatywne zdjęcie iluminacji szybu „Jerzy”.

  Zdjęcie należy następnie zamieścić na swoim publicznym profilu w aplikacji Instagram, obowiązkowo oznaczając je hashtagami: #IluminacjaSilesii #SilesiaCityCenter oraz @SilesiaStyle (konieczne jest dodanie wszystkich hashtagów). Wykonaną fotografię trzeba przesłać także na adres biuro@silesiacitycenter.com.pl wpisując w temat wiadomości „Iluminacja Silesii - Konkurs”. Jeśli nie mamy profilu na Instagramie, możemy zdjęcie przesłać wyłącznie mailem.

  Spośród wszystkich zgłoszeń Silesia wybierze 3 najciekawsze zdjęcia i nagrodzi. Nagrodą główną jest 1000 zł w bonach podarunkowych na zakupy do Silesia City Center. Przyznane zostaną także 2 wyróżnienia po 500 zł w bonach podarunkowych każdy na zakupy do Silesii.

  Do konkursu można zgłaszać dowolne zdjęcia przedstawiające iluminację pokopalnianej wieży. Dopuszczalne są zarówno panoramy całej Silesii, w których widać szyb, jak również zdjęcia przedstawiające wyłącznie ten obiekt, a także fotografie detali iluminacji. Akceptowane będą zdjęcia zarówno wykonane w zbliżeniu, jak i zdjęcia z sporej odległości, wysokości, a nawet kosmosu. Liczy się kreatywne podejście do tematu.

  - Można przyjść do Silesii i zrobić zdjęcie szybu z Placu Słonecznego, można także wdrapać się na najwyższe piętro pobliskich bloków i zrobić zdjęcie całej panoramy, można również pokusić się o zdjęcia makro np. wybranego detalu iluminacji. Wszystko zależy od kreatywności uczestników zabawy - mówi Piotr Gajda, dyrektor Silesia City Center.

  Centrum handlowe po raz pierwszy w swojej 10-letniej historii zdecydowało się na tak gigantyczną iluminację. Do jej montażu wykorzystano ok. 64 km kabla i pond 600 tys. światełek, z czego 84 tys. pochłonęła dekoracja szybu.


  *Dramatyczny apel: Złodzieju, oddaj komputer ze zdjęciami mojej zmarłej żony
  *Morderca kotów z Zabrza skazany! A to taki miły student stomatologii
  *Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Seksowne zabawy na Śląsku: Mistrzostwa Chippendales ZDJĘCIA
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama