Ważne
  Elite Model Look 2013 w Katowicach: Casting w SCC 9 czerwca...

  Elite Model Look 2013 w Katowicach: Casting w SCC 9 czerwca [JAK SIĘ ZGŁOSIĆ]

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Elite Model Look 2013
  1/3
  przejdź do galerii

  Elite Model Look 2013 ©mat. prasowe

  9 czerwca w katowickiej Silesia City Center odbędzie się casting do Elite Model Look 2013. Organizatorzy będą czekać na dziewczyny od godz. 11 do 19. Chcesz zostać modelką - przyjdź koniecznie! CZYTAJ WIĘCEJ O ELITE MODEL LOOK 2013 W KATOWICACH
  Elite Model Look 2013: Odkrywanie top modelek…

  Przed zespołem Elite już tylko trzy castingi z tegorocznej podróży po Polsce w poszukiwaniu przyszłych gwiazd światowych wybiegów. Jak co roku wśród miast nie mogło zabraknąć Katowic. Casting do Schwarzkopf elite model look Polska 2013 odbędzie się w Silesia City Center w niedzielę 9 czerwca. Załoga Elite czekać będzie na odważne dziewczęta od godz. 11.00 do 19.00. Każda z przybyłych będzie miała szansę udziału w tym największym modelingowym przedsięwzięciu. Dodatkowo na wszystkie panie, które tego dnia odwiedzą centrum czeka strefa beauty elite. Gościem specjalnym castingów będzie bloggerka prowadząca blog mikalafashion.blogspot.com.


  ZOBACZ TAKŻE:
  Elite Model Look w Centrum Handlowym Pogoria [ZDJĘCIA MODELEK]
  Casting do Elite Model Look 2012 Katowice [ZDJĘCIA]


  Elite Model Look 2013: Sen, który się spełnia…

  Być może to właśnie w Katowicach scouci Elite znajdą jedną spośród tysiąca dziewcząt, która będzie miała szansę spełnić swoje marzenia. Kandydatki, pomiędzy 14 a 22 rokiem życia, które tego dnia odwiedzą Silesia City Center, spotkają się z przedstawicielami najlepszej agencji modelek na świecie. To właśnie oni ocenią predyspozycje i możliwości kariery przyszłej topmodelki. Każda z nich może pójść w ślady modelek, które również zaczynały z Elite - Cindy Crawford, Stephanie Seymour, Gisele Bundchen, Sigrid Agren czy Constance Jablonski .

  Elite Model Look 2013: Idealne połączenie profesjonalizmu, elegancji i piękna

  Zwieńczeniem kilkunastu tygodni castingów będzie wybór najlepszych kandydatek. Selekcji dokonają scouci Elite. Finalistki wybierane są nie tylko na podstawie ich fotogeniczności, osobowości czy naturalnego piękna, ale także ze względu na ich potencjał - stąd z wybranymi dziewczętami francuscy i polscy przedstawiciele agencji spotkają się osobiście. Ważnym elementem jest, aby modelki odpowiadały aktualnym trendom panującym w modzie, co rokrocznie daje szansę, nawet tym, które w poprzednich latach nie przeszły "eliminacji". Wybrane dziewczęta wezmą udział w finałowej Gali a wcześniej w tygodniowym zgrupowaniu Elite Model School. Wszystkie będą miały szanse zaprezentowania się podczas finału a jedna z nich zakwalifikuje się do światowego finału elite model look 2013. W finale wezmą udział finalistki ze wszystkich 70 krajów, w których przeprowadzany jest konkurs. Nagrodą główną, prócz niezapomnianej przygody, jest trzyletni kontrakt z najbardziej znaną agencją świata - Elite.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama