Roślinny geniusz

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Roślinny geniusz
  O młodym jęczmieniu robi się coraz głośniej – dlaczego ? Odpowiedź jest oczywista, zasługą są jego wyjątkowe, biologiczne właściwości. Dostrzegli je już celebryci, którym zależy na utrzymaniu zdrowia, dobrej kondycji oraz idealnego wyglądu ciała. Od roku, tysiące konsumentów dostrzegają w nim wielkiego sprzymierzeńca w walce z otyłością.
  Roślinny geniusz
  W czym tkwi tajemnica tej rośliny?
  - zawiera w sobie dużą ilość chlorofilu (zielony barwnik), który wykazuje działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne. Chlorofil polepsza obraz krwi, przyspiesza gojenie ran, dzięki niemu jest lepsze przenoszenie tlenu do komórek.

  - posiada bogaty wachlarz witamin z grupy B, minerałów, aminokwasów, enzymów trawiennych oraz błonnika pokarmowego daje doskonałe uczucie sytości. Poprawia pracę przewodu pokarmowego, szczególnie u osób z problemem nadwagi oraz uporczywymi zaparciami

  - zawiera wyjątkowo wysokie ilości wapnia, magnezu, krzemu, kwasu foliowego, żelaza oraz żywych enzymów trawiennych, co stanowi o jego wyjątkowej biologicznej sile.

  - idealny w diecie diabetyka - w ocenie jaka płynie z USA, młody jęczmień jest odpowiednią żywnością dla osób otyłych oraz diabetyków. Liczne dostępne badania potwierdzają, iż żywność o odczynie zasadowym (a taki odczyn ma młody jęczmień), poprawia procesy metaboliczne oraz usprawnia proces przenikania cukrów przez ściany jelit. W ten sposób dochodzi do normalizacji poziomu cukru we krwi.

  Jakie są zauważalne skutki jego działania?
  - objawia się to poprawą pracy całego układu pokarmowego wraz z usprawnioną przemianą materii. Natomiast obecny w Młodym Jęczmieniu silny przeciwutleniacz glikozylisowiteksyna działa kilkaset razy silniej niż Wit. E, przyczyniając się do opóźnienia procesów starzenia. Lista pozytywnych właściwości jest bardzo długa, ale wśród najważniejszych dla dzisiejszej populacji jest usprawnienie przemiany materii, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, zwiększenie liczebności krwinek czerwonych, dostarczenie organizmowi żelaza, aminokwasów, oczyszczenie z toksyn oraz przeciwdziałanie zakwaszeniu (które spowodowane jest spożywaniem żywności sztucznie barwionej, przetworzonej i konserwowanej). Młody Jęczmień dodaje sił, energii, pozwala przywrócić właściwą sylwetkę.

  - poprawia samopoczucie i wpływa na urodę - zawarte w Młodym Jęczmieniu aminokwasy, witaminy, beta karoten, krzem oraz silne działanie detoksykacyjne, mają istotny wpływ na szybką poprawę samopoczucia, lepszą koncentrację, a także na stan naszej skóry, włosów i paznokci.

  Jak stosować Młody Jęczmień?
  Stosować regularnie, to ważna zasada, aby pozytywne efekty mogły być widoczne już po kilku dniach. By zachować wszystkie odżywcze i zdrowotne walory, należy czubatą łyżeczkę proszku z Młodego Jęczmienia rozpuścić w szklance letniej wody, soku lub jogurtu, dobrze wymieszać i spożywać 30 minut przed każdym głównym posiłkiem. Spożywanie 3 razy dziennie, pozwoli dostarczyć organizmowi korzystnych składników, co szybko odczujemy poprawą witalności. Podczas stosowania Młodego Jęczmienia konieczne jest dostarczenie minimum 1,5 litra wody dziennie (w myśl zasady, że nie ma sprzątania bez wody).

  Młody Jęczmień to produkt z polskich upraw, który zgodnie z wymogami UE posiada oświadczenia zdrowotne i żywieniowe, widoczne na etykiecie opakowania.

  Jest dostępny bezpośrednio u producenta, istnieje możliwość skorzystania z promocji: przy zakupie zestawu (trzech opakowań), czwarte opakowanie klient otrzyma gratis. Zamówienia można składać telefonicznie 32/762-65-10 , 32/762-65-20, kom. 512-220-219, email: pwmgama@sisco.pl, strona internetowa: www.pwmgama.pl, sklep internetowy : www.naturalne.net

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama