Mark Zuckerberg i Priscilla mają córkę Max. Przeznaczą 45...

  Mark Zuckerberg i Priscilla mają córkę Max. Przeznaczą 45 mld dolarów na cele charytatywne

  Paweł Saleta

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Mark Zuckerbrg i Priscilla pokazali swoją córkę Max
  1/4
  przejdź do galerii

  Mark Zuckerbrg i Priscilla pokazali swoją córkę Max ©Mark Zuckerberg/Facebook

  Mark Zuckerberg - szef Facebooka i jego żona Priscilla pokazali wczoraj po raz pierwszy swoją córeczkę Max. Zrobii to oczywiście za pośrednictwem Facebooka. Zdjęciu towarzyszył bardzo długi "List do naszej córki". Założyciel Facebooka wraz z żoną zapowiadają, że przeznaczą 99 proc. swoch udziałów na cele związane z poprawą warunków życia na całym świecie.
  Mark Zuckerberg i Prscilla napisali wspólny list adresowany do swojwj córeczki Max, w którym szeroko opisują, jak widzą współczesny świat. List jest wyjątkowo głęboki i przepojony przekonaniem o wielkiej odpowiedzialności, jaka spoczywa na rodzicach. Zawiera diagnozę dotyczącą ubóstwa, chorób i szans na pokonanie przeciwności, aby Max i inne dzieci na całej ziemi miały godne warunki życia nie tylko teraz, ale i w przyszłości.


  Oto wstęp do listu

  Priscilla i ja witamy naszą córkę Max na tym świecie!
  Z okazji narodzin, napisaliśmy do niej list do o świecie, w którym, mamy nadzieję, będzie dorastać.
  Jest to świat, w którym nasze pokolenie może rozwijać potencjał ludzki i promować równości - poprzez leczenie chorób, indywidualne nauczanie, wykorzystanie czystej energii, łączenie ludzi, budowanie silnych społeczności, ograniczenie ubóstwa, zapewnianie równych praw i szerzenie porozumienia między narodami.
  Czujemy się zobowiązani, aby chociaż w części pomóc stworzyć świat dla wszystkich dzieci. Oddamy w ciągu swojego życia 99% naszych akcji Facebooka - obecnie około 45 miliardów dolarów - aby przyłączyć się do tych, którzy czynią ten świat lepszym dla następnego pokolenia.
  Dziękujemy wszystkim, całej społeczności za Wasze słowa miłości i wsparcie w czasie ciąży. Daliście nam nadzieję, że razem możemy zbudować ten świat dla Max i wszystkich dzieci.
  Cały list czytaj tutaj

  Priscilla and I are so happy to welcome our daughter Max into this world!For her birth, we wrote a letter to her about...

  Posted by Mark Zuckerberg on Tuesday, December 1, 2015


  List rodziców do córeczki Max kończy się w ten sposób

  Możemy wykonać tę pracę tylko dlatego, że mamy silną społeczność globalną za nami. Budując Facebooka stworzone zostały podwaliny do naprawy świata dla następnej generacji. Każdy członek społeczności Facebooka odgrywa swoją rolę w tej pracy.
  Możemy dokonać postępu tylko opierając się na ekspertach - naszych mentorach, partnerach i wielu niesamowitych ludziach, którzy mają w niej swój wkład.
  Możemy skupić się wyłącznie na służeniu tej społeczności i tej misji, ponieważ jesteśmy otoczeni kochającą rodziną, przyjaciółmi i niesamowitym wsparciem kolegów. Mamy nadzieję, że bdziesz miała takie głębokie i inspirujące relacje w swoim życiu.
  Max, kochamy Cię i czujemy wielką odpowiedzialność, aby pozostawić świat lepszym miejscem dla Ciebie i wszystkich dzieci. Życzymy Ci życia wypełnionego tą samą miłością, nadzieją i radością, jaką dajesz nam. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesiesz temu światu.
  Love,
  Mom and Dad  *Prezenty pod choinkę 2015 To najciekawsze propozycje
  *Dramatyczny apel: Złodzieju, oddaj komputer ze zdjęciami mojej zmarłej żony
  *Roraty 215: Pytania i odpowiedzi z Małego Gościa Niedzielnego
  *Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama