Ogólnopolskie Zawody Policji w kolarstwie w gminie Łazy [ZDJĘCIA]

Redakcja
Na terenie kamieniołomu Niegowonice w gminie Łazy zorganizowane zostały Ogólnopolskie Zawody Policji w Kolarstwie Przełajowym. W zawodach startowało łącznie 34 funkcjonariuszy rywalizujących na trasach o długości 8 i 15 kilometrów. Zwycięzcą wyścigu został reprezentujący KPP Jasło - Janusz Zaleśny. ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

Zawody zorganizowane w ramach XII Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej odbyły się wczoraj w malowniczym obrazie kamieniołomu Niegowonice. Impreza została zorganizowana przez Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łazach

W tegorocznych zawodach startowało łącznie 34 funkcjonariuszy Policji reprezentujących między innymi: Komendę Powiatową Policji w Jaśle, Wieluniu i Busku Zdroju oraz 13 jednostek garnizonu śląskiego. Na starcie stanęli także chętni do udziału w nim zawodnicy reprezentujący pozapolicyjne kluby sportowe. Łącznie w zawodach udział wzięło 43 zawodników. Wyścigi odbyły się na dwóch trasach: 8 km dla kobiet i 15 km dla mężczyzn. Sportowej rywalizacji przyglądali organizatorzy imprezy wśród których byli: Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach podinsp. Joanna Świec-Rajca, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łazach Konrad, Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łazach Adrian Kała, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu podinsp. Mariusz Huras oraz Komendant Komisariatu Policji w Łazach podinsp. Krzysztof Świderski, a także kibice i rodziny sportowców.

Zawody wygrał reprezentujący KPP Jasło Janusz Zaleśny. Bezpośrednio za nim uplasował się przedstawiciel KPP Będzin Łukasz Rycombel, a na najniższym stopniu podium stanął Piotr Ścigała z KMP Częstochowa.

*WIELKI FINAŁ: Najpiękniejszy Rynek w woj. śląskim ZAGŁOSUJ i ZMIEŃ WYNIK
*MISS ŚLĄSKA I ZAGŁĘBIA 2013: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TELEWIZJI
*Maluch z Allegro: Fabrycznie nowy Fiat 126 z 1979 r. i wielki skandal
*Dni Miast 2013 [PROGRAM IMPREZ]: Chorzów, Będzin, Ruda, Sosnowiec, Wodzisław i inne!