Ważne
  Wychowawca Roku 2013 wybrany! Krzysztof Kwiecień zwyciężył!

  Wychowawca Roku 2013 wybrany! Krzysztof Kwiecień zwyciężył!

  Monika Krężel

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Krzysztof Kwiecień, wychowawca roku 2013 woj. śląskiego
  1/3
  przejdź do galerii

  Krzysztof Kwiecień, wychowawca roku 2013 woj. śląskiego ©Lucyna Nenow

  Krzysztof Kwiecień, wuefista w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie został Wychowawcą Roku 2013 w woj. śląskim. - Jestem zaskoczony i ogromnie szczęśliwy - powiedział nam Krzysztof Kwiecień, tuż po ogłoszeniu oficjalnych wyników.
  - Jestem zaskoczony i ogromnie szczęśliwy - powiedział nam tuż po ogłoszeniu oficjalnych wyników. - Dzieci na bieżąco informowały mnie, jak przebiega głosowanie. Przypuszczam, że głosy oddawali nie tylko obecni uczniowie, ale i absolwenci. Wszystkim bardzo dziękuję.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  KONKURS WYCHOWAWCA ROKU 2012: OSTATECZNE WYNIKI GŁOSOWANIA


  "Wspaniały nauczyciel i świetny pedagog. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający, ma posłuch wśród uczniów. Potrafi rozstrzygnąć każdy konflikt, zawsze zainteresowany problemami młodzieży. Dobry nauczyciel, który lubi swoją pracę. Poświęca młodzieży swój wolny czas, aktywizuje nas sportowo" - tak opisywali uczniowie swojego wychowawcę zgłaszając jego kandydaturę w konkursie.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  KONKURS WYCHOWAWCA ROKU 2013 - ZOBACZ KANDYDATÓW


  Pan Krzysztof uczy zarówno gimnazjalistów, jak i licealistów. Jest nauczycielem dyplomowanym, wychowawcą klasy IGDa, czyli gimnazjalnej dwujęzycznej. W szkolnictwie pracuje już 19 lat, rozpoczął pracę na trzecim roku studiów.

  Jego klasa liczy 26 osób. Dzieci mają rozszerzony program nauki języka angielskiego, w drugiej klasie część przedmiotów będą miały już po angielsku. - W przyszłym tygodniu wybieram się z nimi na trzydniowy spływ kajakowy na Małą Panew. Już dwa razy był przełożony ze względu na wysoki poziom wody. Uczniowie martwili się, że nie pojedziemy, ale teraz spływ na pewno się odbędzie - zapewnia najlepszy wychowawca. - Czeka nas jeszcze wycieczka w góry, jedną już mieliśmy. Jestem przewodnikiem beskidzkim i staram się ciągnąć moja klasę po górach - śmieje się.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   !!

   absolwent (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 8

   Gratulacje! Faktycznie rewelacyjny nauczyciel:)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama