Cieszyn: Zniżki dla rodziny

  Cieszyn: Zniżki dla rodziny

  JVL

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Cieszyn: Zniżki dla rodziny

  ©ARC.

  Od nowego roku rusza program dla wielodzietnych rodzin w Cieszynie. Podpowiadamy od kiedy można zacząć ubiegać się o kartę i jakie ofert czekają na na rodziny, które dołączą do Cieszyńskiej Karty Dużej Rodziny.
  Cieszyn: Zniżki dla rodziny

  ©ARC.

  Już niebawem rusza program zniżkowy dla rodzin wielodzietnych z Cieszyna. Wszystko dzięki wprowadzeniu i uruchomieniu od nowego roku Cieszyńskiej Karty Dużej Rodziny. Oferowane ulgi otrzyma każda rodzina, która ma przynajmniej trójkę dzieci.

  Specjalny system ulg przygotowany został zarówno przez placówki publiczne, jak i lokalnych przedsiębiorców. Jak poinformowała nas Katarzyna Kubaszewska z Biura Promocji, Informacji i Turystyki w Cieszynie, rodziny objęte programem będą mogły od mniej więcej połowy grudnia składać wnioski o kartę.


  Lista oferowanych przez miasto ulg jest spora. Znajdziemy w niej m.in. 50 proc. ulgi na żłobki miejskie, przejazdy komunikacją, tańsze wstępy do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie czy ulgi na warsztaty na Zamku Cieszyn, jak również tańsze bilety na baseny miejskie, lodowisko czy korty tenisowe.

  By móc odebrać kartę w ramach CKDR należy pobrać wniosek dostępny w ratuszu lub ze strony miasta, a później złożyć go w biurze podawczym UM Cieszyn lub w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego. Wydanie karty jest bezpłatne. Osoby zgłoszone do programu powinny otrzymać imienną kartę w ciągu 30 dni.

  Udział w programie biorą również prywatni przedsiębiorcy. - Na razie chęć udziału w programie zgłosiło około 10 firm, w tym jedna spoza Cieszyna. Przedsiębiorcy, którzy zgłosili się do programu, sami określają zniżki, z których będą mogli korzystać posiadacze Cieszyńskiej Karty Dużej Rodziny. Szczegółowych informacji udzielimy po podpisaniu umów o współpracy z poszczególnymi firmami - wyjaśnia Kubaszewska.

  List firm biorących udział programie CKDR nie jest zamknięta, przedsiębiorcy nadal mogą zgłaszać chęć udziału.

  - Mamy nadzieję, że do programu chętnie dołączy więcej firm w momencie, jak karta zacznie funkcjonować. Firmy, organizacje czy instytucje włączające się do programu będą miały możliwość posługiwania się znakiem „Tu Honorujemy Cieszyńską Kartę Dużej Rodzinny” - zauważa Kubaszewska.

  Udział w programie będzie swoistą promocją na lokalnym rynku, a także zwiększy rozpoznawalność i zainteresowanie ofertą cieszyńskich przedsiębiorców uważa magistrat. Firmy, które zdecydują się na udział w CKDR mają zapewniony przez miasto specjalny program, który będzie je promować.


  *Prezenty pod choinkę 2015 To najciekawsze propozycje
  *Mikołaj lata nad Śląskiem! ZOBACZ WIDEO i ZDJĘCIA To nie jest fotomontaż
  *Roraty 215: Pytania i odpowiedzi z Małego Gościa Niedzielnego
  *Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama