Wojownicze żółwie ninja 2 - widowiskowy zwiastun filmu...

  Wojownicze żółwie ninja 2 - widowiskowy zwiastun filmu Michaela Baya

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Wojownicze żółwie ninja 2 - widowiskowy zwiastun filmu Michaela Baya
  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Wojownicze żółwie ninja 2", w którym możemy zobaczyć popularne postacie z animowanego filmu: Caseya Jonesa, Bebopa i Rocksteady'ego.
  Wojownicze żółwie ninja 2 - widowiskowy zwiastun filmu Michaela Baya
  Wojownicze żółwie ninja 2 to kontynuacja hitu z ubiegłego roku, który choć całkiem nieźle poradził sobie w box office, to był mocno krytykowany tak przez krytyków filmowych jak i fanów żółwi. Mimo to Michael Bay zdecydował się na kontynuację filmu i prawdopodobnie liczy na to, że wprowadzenie znanych z komiksów jak i animacji postaci, czyli Caseya Jonesa, Bebopa i Rocksteady'ego, pomoże w osiągnięciu lepszych wyników. Ponadto w rolę Shreddera wcieli się nowy aktor - Brian Tee.

  Kontynuacja filmu będzie nosiła tytuł Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia. W filmie zagrają: Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner (jako Eric Sacks), Tyler Perry (Baxter Stockman), Sheamus (Rocksteady), Gary Anthony Williams (Bebop), Brittany Ishibashi (Karai), Stephen Amell (Casey Jones), Brian Tee (Shredder), Alan Ritchson (Raphael), Jeremy Howard (Donatello), Pete Ploszek (Leonardo) i Noel Fisher (Michelangelo).

  Film do kin wejdzie 3 czerwca 2016 roku tak w Polsce jak i w USA. Poniżej zwiastun.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo