Katowice Airport: kalendarz charytatywny 2016. Ceny, gdzie...

  Katowice Airport: kalendarz charytatywny 2016. Ceny, gdzie kupić

  Zdjęcie autora materiału

  Dorota Niećko

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Katowice Airport: kalendarz charytatywny 2016. Ceny, gdzie kupić
  1/5
  przejdź do galerii
  Oto kalendarz Katowice Airport na rok 2016. Kosztuje 55 złotych. Można go kupić na portalu Allegro. Wystawiono 200 sztuk. Dochód ze sprzedaży trafi do fundacji Iskierka.
  Jest naprawdę duży, bo ma wymiary 60 na 85 cm, na każdym zdjęciu są oczywiście samoloty, a fotografie wykonał nie kto inny, jak spotterzy, którzy polują na samoloty w Pyrzowicach. O wschodzie słońca, i o zachodzie. Oto kalendarz Katowice Airport na rok 2016. Kosztuje 55 złotych. Można go kupić na portalu Allegro. Wystawiono 200 sztuk, kilka już znalazło nabywców. Cel jest słuszny, bo dochód ze sprzedaży kalendarza ma zostać przekazany na cele charytatywne: na rzecz fundacji Iskierka.

  Oto, co piszą przedstawiciele Katowice Airport o kalendarzu na 2016 rok:
  "Rozpoczęła się sprzedaż kalendarza charytatywnego Katowice Airport 2016. Jego strony zdobią fotografie najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych statków powietrznych, które można spotkać zarówno na co dzień, jak i od święta na pyrzowickim lotnisku.
  Zdjęcia, co dodaje im wyjątkowego uroku, zostały wykonane o różnych porach roku oraz dnia i nocy. Wydawnictwo ma wymiary 60 cm x 85 cm i liczy osiem, lakierowanych, dwustronnych kart. Zdjęcia do kalendarza zostały wybrane w ramach konkursu zorganizowanego przez Katowice Airport. Ich autorami są pyrzowiccy Spotterzy, czyli fani fotografii lotniczej.

  Po raz pierwszy w historii, pyrzowickie lotnisko zdecydowało się na sprzedaż swojego kalendarza i na przeznaczenie zebranych dzięki temu środków na rzecz Fundacji Iskierka. Port współpracuje z Fundacją od kilku lat i wspiera jej działalność m.in. przez umożliwienie realizacji zbiórki publicznej na terminalach pasażerskich, organizację wycieczek po lotnisku dla jej podopiecznych, promowanie działań Fundacji poprzez wydawnictwa własne i prezentację wystaw na terenie terminali.

  - Zaszczytem jest dla nas fakt, że możemy wspierać działania tej organizacji, która od lat pomaga dzieciom i ich rodzinom w bohaterskiej walce z nowotworami. Jestem przekonany, że nasz projekt kalendarza charytatywnego spotka się z dużym, pozytywnym odzewem – powiedział Artur Tomasik, prezes zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

  Kalendarz można kupić poprzez oficjalne konto Katowice Airport na portalu aukcyjnym Allegro, jego cena to 55 zł. Sprzedaż prowadzona będzie do wyczerpania nakładu. Zgodnie z tradycją, w tym roku swój kalendarz wydała także Fundacja Iskierka. Na zdobiących go zdjęciach znaleźli się podopieczni śląskich, dziecięcych oddziałów onkologicznych, które na pewien czas zmieniły się w studio fotograficzne. Zdjęcia wykonała Ewa Miketa.


  *Prezenty pod choinkę 2015 To najciekawsze propozycje
  *Mikołaj lata nad Śląskiem! ZOBACZ WIDEO i ZDJĘCIA To nie jest fotomontaż
  *Roraty 215: Pytania i odpowiedzi z Małego Gościa Niedzielnego
  *Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama