Bandyci napadli trzyosobową rodzinę

  Bandyci napadli trzyosobową rodzinę

  js

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Bandyci napadli trzyosobową rodzinę
  Krótko po napadzie w jednej z miejscowości w gminie Dąbrowa Zielona,policjanci zatrzymali dwóch bandytów, którzy z nożem napadli na trzyosobową rodzinę i ukradli telewizor i inne wartościowe rzeczy. Byli wyjątkowo brutalni, pobili i użyli noża atakując 36-letniego właściciela domu. To nie był ich jedyny napad. Jak się okazało, 19-letni mężczyzna wraz z 15-letnim wspólnikiem oraz innym nieletnim napadli innego mężczyznę.
  Bandyci napadli trzyosobową rodzinę
  9 grudnia około godziny 18.30 do jednego z domów w gminie Dąbrowa Zielona weszli dwaj zamaskowani mężczyźni. Zagrozili śmiercią, trzyosobowej rodzinie. Byli brutalni, związali ręce napadniętym, zażądali pieniędzy i biżuterii. Zranili nożem ojca rodziny i dręczyli psychicznie żonę i dziecko. Kiedy bandyci byli jeszcze w domu do mieszkania wszedł brat kobiety. Bandyci pobili i ukradli telefon i papierosy.
  Zapakowali do torby skradzione rzeczy min. telefony, tablet, ceramikę i biżuterię. Skradli również telewizor, jeszcze nierozpakowany. Niemal natychmiast po zgłoszeniu napadu policjanci wytypowali napastników, jeden z nich, 15-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego został zaraz zatrzymany. W czasie patrolu, mundurowi z Koniecpola zobaczyli jadącego na rowerze, 19-letniego mężczyznę. Wiózł torbę oraz skradziony telewizor. Na widok policjantów porzucił skradzione rzeczy i rower , uciekając do lasu. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

  Okazało się, ż 19-letni mężczyzna, jego 15-letni wspólnik oraz inny, 15-letni chłopak w tym samym dniu tj. 9 grudnia dopuścili się innego rozboju. Około godziny 11. napadli na przypadkowego zbieracza złomu. Rozebrali mężczyznę i ukradli mu ubranie. Zagrozili pozbawieniem życia. 19-latek odpowie za dokonanie trzech rozbojów, w tym z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi mu wieloletnie więzienie. Nieletni odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i dla Nieletnich.


  *Prezenty pod choinkę 2015 To najciekawsze propozycje
  *Mikołaj lata nad Śląskiem! ZOBACZ WIDEO i ZDJĘCIA To nie jest fotomontaż
  *Roraty 215: Pytania i odpowiedzi z Małego Gościa Niedzielnego
  *Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo