Ważne
    T-Mobile Ekstraklasa: Początek sezonu 19 lipca [TERMINARZ]

    T-Mobile Ekstraklasa: Początek sezonu 19 lipca [TERMINARZ]

    ToL

    Polska

    Aktualizacja:

    Polska

    T-Mobile Ekstraklasa: Początek sezonu 19 lipca [TERMINARZ]

    ©Tomasz Hołod/Polskapresse

    Nowy sezon piłkarskiej ekstraklasy rozpocznie się 19 lipca 2013 roku. Łącznie zostanie rozegranych aż 296 meczów. Ekstraklasa ma nową formułę. Rozgrywki zostały podzielone na dwa etapy. Po rozegraniu rundy zasadniczej składającej się z 30 kolejek, zespoły rozegrają następnie po 7 meczów w dwóch grupach rundy finałowej.
    T-Mobile Ekstraklasa: Początek sezonu 19 lipca [TERMINARZ]

    ©Tomasz Hołod/Polskapresse

    Terminarz rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014

    1.kolejka - 20 lipca

    Ruch Chorzów - Lech Poznań
    Cracovia - Piast Gliwice
    Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Legia Warszawa - Widzew Łódź
    Wisła Kraków - Górnik Zabrze
    Korona Kielce - Śląsk Wrocław
    Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok
    KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin


    2. kolejka - 27 lipca

    Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
    Korona Kielce - Wisła Kraków
    Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
    Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
    Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
    Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
    Lech Poznań - Cracovia

    3. kolejka - 3 sierpnia

    Cracovia - Ruch Chorzów
    Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
    Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
    Górnik Zabrze - Piast Gliwice
    Widzew Łódź - Korona Kielce
    Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
    Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

    4. kolejka - 10 sierpnia

    Ruch Chorzów - Legia Warszawa
    Lechia Gdańsk - Cracovia
    Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
    Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
    Widzew Łódź - Górnik Zabrze
    Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie Lubin
    Lech Poznań - Korona Kielce

    5. kolejka - 24 sierpnia


    Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
    KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
    Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
    Korona Kielce - Piast Gliwice
    Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
    Wisła Kraków - Lech Poznań
    Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

    6. kolejka - 31 sierpnia

    Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
    Cracovia - Legia Warszawa
    Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
    Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
    Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
    Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
    Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz

    7. kolejka - 14 września

    Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
    Korona Kielce - Legia Warszawa
    Zawisza Bydgoszcz - Cracovia
    Śląsk Wrocław - Lech Poznań
    Wisła Kraków - Piast Gliwice
    Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
    Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
    Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    8. kolejka - 21 września


    Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
    Cracovia - Wisła Kraków
    Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
    Legia Warszawa - Górnik Zabrze
    KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
    Piast Gliwice - Widzew Łódź
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
    Lech Poznań - Pogoń Szczecin

    9. kolejka - 25 września (środa)

    Korona Kielce - Górnik Zabrze
    Zawisza Bydgoszcz - KGHM Zagłębie Lubin
    Śląsk Wrocław - Cracovia
    Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
    Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
    Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Widzew Łódź - Ruch Chorzów
    Piast Gliwice - Lech Poznań

    10. kolejka - 28 września

    Ruch Chorzów - Wisła Kraków
    Cracovia - Pogoń Szczecin
    Lechia Gdańsk - Korona Kielce
    Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
    KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
    Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
    Lech Poznań - Widzew Łódź

    11. kolejka - 5 października

    Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce
    Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
    Wisła Kraków - Legia Warszawa
    Jagiellonia Białystok - Cracovia
    Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
    Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
    Piast Gliwice - Ruch Chorzów
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań

    12. kolejka - 19 października

    Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
    Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Lechia Gdańsk - Lech Poznań
    Legia Warszawa - Piast Gliwice
    KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
    Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
    Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
    Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków

    13. kolejka - 26 października

    Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
    Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
    Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
    Pogoń Szczecin - Korona Kielce
    Widzew Łódź - Cracovia
    Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
    Lech Poznań - Legia Warszawa

    14. kolejka - 30 października (środa)

    KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
    Górnik Zabrze - Cracovia
    Korona Kielce - Ruch Chorzów
    Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa
    Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Wisła Kraków - Widzew Łódź
    Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
    Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

    15. kolejka - 2 listopada

    Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz
    Cracovia - Korona Kielce
    Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
    Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
    Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
    Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
    Lech Poznań - Górnik Zabrze

    16. kolejka - 9 listopada

    Lech Poznań - Ruch Chorzów
    Piast Gliwice - Cracovia
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
    Widzew Łódź - Legia Warszawa
    Górnik Zabrze - Wisła Kraków
    Śląsk Wrocław - Korona Kielce
    Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz
    Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin

    17. kolejka - 23 listopada


    Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
    Wisła Kraków - Korona Kielce
    Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
    Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
    Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź
    KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
    Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Cracovia - Lech Poznań

    18. kolejka - 30 listopada


    Ruch Chorzów - Cracovia
    Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
    Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
    Piast Gliwice - Górnik Zabrze
    Korona Kielce - Widzew Łódź
    Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
    Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

    19. kolejka - 4 grudnia (środa)

    Legia Warszawa - Ruch Chorzów
    Cracovia - Lechia Gdańsk
    Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
    Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
    Górnik Zabrze - Widzew Łódź
    Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
    KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Korona Kielce - Lech Poznań

    20. kolejka - 7 grudnia

    Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
    Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
    Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
    Piast Gliwice - Korona Kielce
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz
    Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
    Lech Poznań - Wisła Kraków
    Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

    21. kolejka - 14 grudnia

    KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
    Legia Warszawa - Cracovia
    Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
    Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
    Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
    Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
    Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań

    22. kolejka - 15 lutego

    KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
    Legia Warszawa - Korona Kielce
    Cracovia - Zawisza Bydgoszcz
    Lech Poznań - Śląsk Wrocław
    Piast Gliwice - Wisła Kraków
    Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

    23. kolejka - 22 lutego


    Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
    Wisła Kraków - Cracovia
    Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
    Górnik Zabrze - Legia Warszawa
    Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
    Widzew Łódź - Piast Gliwice
    Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Pogoń Szczecin - Lech Poznań

    24. kolejka - 1 marca

    Górnik Zabrze - Korona Kielce
    KGHM Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz
    Cracovia - Śląsk Wrocław
    Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
    Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
    Ruch Chorzów - Widzew Łódź
    Lech Poznań - Piast Gliwice

    25. kolejka - 8 marca

    Wisła Kraków - Ruch Chorzów
    Pogoń Szczecin - Cracovia
    Korona Kielce - Lechia Gdańsk
    Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
    Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
    Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze
    Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Widzew Łódź - Lech Poznań

    26. kolejka - 15 marca

    Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz
    KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
    Legia Warszawa - Wisła Kraków
    Cracovia - Jagiellonia Białystok
    Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
    Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
    Ruch Chorzów - Piast Gliwice
    Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    27. kolejka - 22 marca

    Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia
    Lech Poznań - Lechia Gdańsk
    Piast Gliwice - Legia Warszawa
    Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
    Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
    Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
    Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz

    28. kolejka - 26 marca/29 marca


    Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
    KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
    Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
    Korona Kielce - Pogoń Szczecin
    Cracovia - Widzew Łódź
    Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
    Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Legia Warszawa - Lech Poznań

    29. kolejka - 29 marca/5 kwietnia


    Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
    Cracovia - Górnik Zabrze
    Ruch Chorzów - Korona Kielce
    Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
    Widzew Łódź - Wisła Kraków
    Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
    Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

    30. kolejka - 5 kwietnia/12 kwietnia

    Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów
    Korona Kielce - Cracovia
    Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
    KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
    Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
    Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
    Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Górnik Zabrze - Lech Poznań


    Terminarz rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014

    Przed rozpoczęciem rundy finałowej znany będzie terminarz poszczególnych meczów, w zależności od miejsca zajętego przez daną drużynę w rundzie zasadniczej.

    Grupa A:

    31 kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7
    32 kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3
    33 kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6
    34 kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6
    35 kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8
    36 kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5
    37 kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8

    Grupa B:

    31 kolejka: 9-14, 10-13, 11-16, 12-15
    32 kolejka: 16-9; 13-12; 14-10; 15-11
    33 kolejka: 9-13; 12-16; 10-15; 11-14
    34 kolejka: 15-9; 11-13; 16-10; 12-14
    35 kolejka: 9-11; 13-15; 10-12; 14-16
    36 kolejka: 12-9; 10-11; 14-15; 16-13
    37 kolejka: 9-10; 11-12; 13-14; 15-16

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      DZ poleca

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama