Jastrzębie Zdrój: Atak na policjantów i desperacka ucieczka....

  Jastrzębie Zdrój: Atak na policjantów i desperacka ucieczka. Przyczyną - trawka

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Na nic zdały się próby, jakich podjęli się dwaj młodzi jastrzębianie w celu uniknięcia odpowiedzialności karnej. Nie pomogło ani podanie fałszywych danych osobowych, ani desperacka ucieczka, podczas której naruszona została nietykalności cielesnej policjanta. 20 i 14-latek wkrótce odpowiedzą przed sądem m.in. za posiadanie marihuany.
  Wczoraj po południu, na ulicy Zielonej w Jastrzębiu Zdroju nieumundurowani policjanci interweniowali wobec grupy młodych osób, która przebywając na klatce schodowej, zakłócała spokój pozostałym lokatorom. Podczas wykonywania czynności, do grupy dołączył 20-latek, który gdy tylko rozpoznał w jednym z funkcjonariuszy swojego dzielnicowego, zaczął uciekać. W wyniku pościgu, mężczyzna po krótkiej chwili został zatrzymany, jednak nie zamierzał podporządkować się poleceniom policjanta.
  Krewki 20-latek wyszarpywał się dzielnicowemu, a kiedy nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów, zaczął go kopać. Przyczyna jego agresywnego zachowania szybko wyszła na jaw. Okazało się, że jastrzębianin posiada kilkadziesiąt porcji marihuany, które ukrył... w bieliźnie. W międzyczasie, stojący w grupie osób 14-latek, chcąc wykorzystać moment zamieszania, wyrzucił dwa woreczki. Nie umknęło to jednak uwadze policjantów. W porzuconych woreczkach znajdowała się marihuana. Dodatkowo, podczas legitymowania nastolatek podał nieprawidłowe dane osobowe, łudząc się, że w ten sposób uniknie odpowiedzialności. Obaj zatrzymani jastrzębianie wkrótce staną przed obliczem Temidy. 20-latkowi grożą trzy lata więzienia, natomiast losy jego młodszego kolegi zależeć będą od decyzji sądu rodzinnego.  *Operacja przeszczepu twarzy: Poznaj pacjenta i autorów sukcesu [ZDJĘCIA + OPINIE + KOMENTARZE]
  *MISS ŚLĄSKA I ZAGŁĘBIA 2013: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TELEWIZJI
  *Maluch z Allegro: Fabrycznie nowy Fiat 126 z 1979 r. i wielki skandal
  *Dni Miast 2013 [PROGRAM IMPREZ]: Chorzów, Będzin, Ruda, Sosnowiec, Wodzisław i inne!
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama