Ważne
  Konkurs Innowator Śląska 2015

  Konkurs Innowator Śląska 2015

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Konkurs Innowator Śląska 2015
  1/6
  przejdź do galerii
  Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza firmy i instytucje naukowe do ósmej edycji konkursu Innowator Śląska.
  Konkurs objęty jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego w ramach marki INNOSILESIA.
  Do konkursu mogą przystąpić podmioty w czterech kategoriach:
  • mikroprzedsiębiorca
  • mały przedsiębiorca
  • średni przedsiębiorca
  • instytucja sektora badawczo-rozwojowego


  Uczestnicy Innowatora Śląska muszą wykazać się udokumentowanym wprowadzeniem na rynek innowacyjnego produktu, technologii lub usługi w okresie ostatnich trzech lat.

  Konkurs ma na celu promowanie innowacji wprowadzanych przez podmioty z województwa śląskiego, poprawę wizerunku regionu poprzez pokazanie dobrych praktyk oraz zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych.
  Wyniki finału konkursu zostaną przedstawione na specjalnie zorganizowanej gali z udziałem mediów, przedstawicieli biznesu, samorządu, organizacji gospodarczych oraz uczestników konkursu i innych zaproszonych gości, która odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych „Intarg” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniu 14 czerwca 2016 r.

  Nagrodami w konkursie są między innymi:
  - nagroda specjalna Prezesa Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. obejmująca nagrodę pieniężną w kwocie 10 000 zł dla jednego rozwiązania wybranego spośród czterech najbardziej innowacyjnych w konkursie, ufundowana przez Prezesa GAPR sp. z o.o., stoisko wystawiennicze podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych Intarg w MCK w Katowicach,
  - sponsorowany artykuł w lokalnej prasie,
  - grawerowany dyplom „Innowator Śląska 2015”,
  - promocja z wykorzystaniem narzędzi projektu Enterprise Europe Network i inne.

  Deklarację Uczestnictwa w konkursie oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.gapr.pl w zakładce INNOWATOR ŚLĄSKA 2015

  Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 29 stycznia 2016 r.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama