Zabrze: Chcieli okraść Górnika Zabrze

  Zabrze: Chcieli okraść Górnika Zabrze

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dwóch nastolatków zatrzymali wywiadowcy zabrzańskiej komendy, którzy usiłowali dokonać kradzieży elementów aluminiowych z terenu budowy stadionu Górnika Zabrze. Sprawcy nie zważali na fakt, że teren jest pilnowany przez pracowników ochrony. Teraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży.
  Informację o usiłowaniu kradzieży policjanci otrzymali od pracowników pilnujących budowy. Stróż poinformował, że grupa mężczyzn próbowała dokonać kradzieży elementów aluminiowych z dozorowanego przez niego placu budowy. Zdecydowana postawa osób ochraniających teren pozwoliła odzyskać zrabowane materiały. Spłoszeni złodzieje zdołali jednak zbiec. Kolejnego dnia na bocznym boisku przy ulicy Chłopskiej stróż zauważył grupę tych samych mężczyzn, którzy uważnie obserwowali teren budowy.
  Niezwłocznie podzielił się tą informacją z oficerem dyżurnym zabrzańskiej komendy. Na miejsce zostali skierowani policyjni wywiadowcy. W wyniku podjętych czynności operacyjni zatrzymali dwóch nastolatków w wieku 16 i 17 lat. Starszy trafił do policyjnego aresztu, a młodszy do izby dziecka. Młodzieńcy usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży. Starszemu grozi do 5 lat więzienia., młodszy sprawca odpowie za swój czyn przed Sądem Rodzinnym.  *Prezenty na Dzień Ojca 2013. Najlepsze pomysły na dzien taty ZOBACZ
  *SERIAL TVP Nasze matki, nasi ojcowie RECENZJE ODCINKÓW + GORĄCA DYSKUSJA
  *Egzamin zawodowy 2013 PYTANIA + ODPOWIEDZI + OPINIE + KOMENTARZE
  *Urlop macierzyński 2013 NOWE ZASADY, TERMINY
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama