Ważne
  Karolina Glazer: Jestem taką śląską babą

  Karolina Glazer: Jestem taką śląską babą

  Karolina Glazer

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Uczyła się śpiewać pod okiem Krystyny Prońko, dziś nagrywa z gwiazdami światowego jazzu. Kiedy nie śpiewa, to śpi, patrzy w gwiazdy, albo jeździ rollercoasterem. Z gliwiczanką Karoliną Glazer rozmawia Michał Wroński
  Karolina Glazer

  Karolina Glazer ©arc

  Zacznijmy może od paru słów wyjaśnienia: cóż to za show urządzasz ostatnimi dniami na ulicach Gliwic?
  Spokojnie, nic groźnego. Kręcimy teledysk do utworu "Flying Circle" z mojej ostatniej płyty i stąd kamery na rynku, czy w Spalonym Teatrze. Teledysk kręcą moi znajomi z łódzkiej "filmówki" i ma on w założeniu bardziej przypominać studencką etiudę niż typowy klip. Prapremiera klipu będzie miała miejsce 26 czerwca w Warszawie. To będzie taka premiera z przytupem, gdyż połączę ją z moimi urodzinami.

  Wspomniałaś o płycie. No właśnie, jak ludzie przyjmują "Crossings Project"? Jazz to nie jest muzyka lekka, łatwa i przyjemna.
  Jak na razie płyta zbiera dobre recenzje. Cieszy mnie, że miłe słowa padają z ust ludzi, na opinii których bardzo mi zależało: Marka Niedźwieckiego czy Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Piosenka "The Magic of Life" na dobre zagościła w radiowej Trójce i dostaje mnóstwo maili od nowych fanów. Jednak faktem pozostaje, że trudno się z taką muzyką przebić. W Polsce tzw. contemporary jazz jest kompletnie nieznany, więc cały czas szukamy sposobu na to, by pokazać ludziom, że słowo "jazz" nie zawsze oznacza muzykę niedostępną i trudną. Moja poprzednia płyta "Normal" została gorąca przyjęta w Europie, więc wierzę, że teraz nadszedł czas na Polskę.

  CZYTAJ TAKŻE:
  ROŚNIE TALENT NA MIARĘ URSZULI DUDZIAK. TO KAROLINA GLAZER

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama