Ważne
  Man of Steel, czyli nowy Superman OPINIE Premiera 21 czerwca

  Man of Steel, czyli nowy Superman OPINIE Premiera 21 czerwca

  Karol Gruszka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Man of Steel
  1/7
  przejdź do galerii

  Man of Steel ©Man of Steel

  Fani Supermana będą mogli zobaczyć najnowszą produkcję Zacka Snydera, zatytułowaną "Man of Steel" czyli Człowiek ze stali. Clark Kent czyli Superman, kolejny raz będzie ochraniał przed złem Metropolis. PREMIERA MAN OF STEEL 21 CZERWCA 2013
  Man of Steel to historia Supermena opowiedziana na nowo. Reżyser Zack Snyder, zrywa z wcześniej przesłodzonym wizerunkiem bohatera, latającym po Metropolis z bielizna na wierzchu. Zamiast niego na ekranie pojawi się bohater na miarę aktualnych czasów i na pewno nie będzie to harcerzyk.

  CZYTAJ KONIECZNIE:
  PREMIERY FILMOWE - CZYTAJ RECENZJE ZANIM PÓJDZIESZ DO KINA


  Będzie dorastanie Clarka Kenta, idylliczne obrazy, poza tym ból, okres dojrzewania i konflikt z samym sobą. Nowy Superman dostał nową twarz, Człowiek ze Stali tak samo jak Batman Christophera Nolana stał się człowiekiem, z prawdziwymi ludzkimi wadami.

  CO O MAN OF STEEL PISZĄ KRYTYCY?
  "To ptak! To samolot! To świetny film! Zackowi Snyderowi, z pewną pomocą Christophera Nolana, udało się wyjść obronną ręką ze starcia z dziedzictwem najstarszego spośród komiksowych superbohaterów. Ich film o Supermanie oszałamia najlepszymi efektami specjalnymi, jakie kiedykolwiek widziano na kinowym ekranie" - Marcin Zwierzchowski, Na Temat.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama