Skoki narciarskie NA ŻYWO WILLINGEN Konkurs indywidualny WYNIKI

TOK
Willingen na razie jest szczęśliwe dla Niemców
Willingen na razie jest szczęśliwe dla Niemców Arne Dedert
Skoki narciarskie NA ŻYWO Willingen LIVE Dziś w niemieckim Willingen odbył się konkurs idywidualny Pucharu Świata w skokach narciarskich. W zawodach wzięło udział pięciu Polaków. TUTAJ na dziennikzachodni.pl były wyniki na żywo z konkursu w Willingen.

AKTUALIZACJA

Konkurs wygrał Słoweniec Peter Prevc. Drugi był Norweg Kenneth Gangnes, a trzeci Niemiec Severin Freund.

Najlepszy z Polaków, Stefan Hula zajął 18. miejsce. Maciej Kot był 26, Andrzej Stękała 28, Jakub Wolny 30, a Jan Ziobro 31.

Po pierwszej serii prowadzi Słoweniec Peter Prevc. Miejsca Polaków: Maciej Kot - 19, Stefan Hula i Andrzej Stękała - obaj na 25. pozycji. Jakub Wolny - 30.

Jan Ziobro był tuż poza "30" - 31.

Skoki narciarskie Willingen 2016 NA ŻYWO

Konkurs skoków narciarskich w Willingen od godz. 15.45.

W konkursie wystąpią Stefan Hula, Maciej Kot, Andrzej Stękała, Jakub Wolny i Jan Ziobro.

Ziobro ma nr 7, Wolny - 8, Stękała - 15, Kot - 25, Hula - 28. Ostatni na belce startowej pojawi się lider Pucharu Świata Słoweniec Peter Prevc.

W Niemczech nie ma m.in. Kamila Stocha, który trenuje w Polsce.

Niedzielny konkurs może być zagrożony ze względu na warunki pogodowe - zbyt silny wiatr. Już w sobotę podczas konkursu drużynowego rozegrano tylko jedną serię. Wygrali Niemcy, a Polacy zajęli szóste miejsce.

Serię próbną zaplanowano na godz. 14.45.

Transmisja z PŚ w Willingen w TVP1 i Eurosport 1.