Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię w woj....

  Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię w woj. śląskim

  red

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię w woj. śląskim
  Zakończyliśmy etap wojewódzki plebiscytu Świeć się z Energą i Dziennikiem Zachodnim. Teraz zwycięskie miasto, galeria handlowa i zdjęcia z konkursu fotograficznego powalczą w etapie ogólnopolskim.
  Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię w woj. śląskim
  Plebiscyt miast

  W plebiscycie miast najwięcej głosów w woj. śląskim zdobyła Częstochowa. Jako zwycięzca regionalnego etapu miasto wygrało sprzęt AGD o wartości 10 000 zł, który włodarze będą mogli przekazać na cel charytatywny. Nagrodę ufundowała Firma Energa Oświetlenie. Pomóż miastu Częstochowa zdobyć tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce. Już w piątek 15 stycznia 2016 ruszy głosowanie.


  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO  Plebiscyt galerii

  Najpiękniej oświetloną galerią handlową w woj. śląskim okazał się FOCUS PARK w RYBNIKU. Awansował do ogólnopolskiego etapu. Tam na zwycięską galerię czeka wyjątkowa nagroda- wizyta mobilnego centrum nauki Planeta Energii, zapewniającego mnóstwo atrakcji edukacyjnych dla dzieci.

  Głosowanie na najpiękniej oświetloną galerię w Polsce ruszy 15 stycznia 2016.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO


  Konkurs fotograficzny

  W konkursie fotograficznym Świeć się z Energą najwięcej głosów w etapie wojewódzkim zdobyła Ewa Olma z Rybnika. Wygrała aparat fotograficzny Olympus GT-860 o wartości ok. 1200 zł. Teraz jej zdjęcie weźmie udział w ogólnopolskim etapie konkursu. Sebastian Głombica zajął drugie miejsce w zabawie, zaś Kamil Gołębiewski trzecie. Panowie również awansują do ogólnopolskiego etapu. Otrzymają także nagrody- bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 200 zł. Dodatkowo siedem zdjęć z każdego województwa, wybranych przez komisję plebiscytową również weźmie udział w dalszej rywalizacji.

  Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w ogólnopolskim plebiscycie publiczności otrzyma aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 (wyposażony m.in. w stabilizację obrazu i Wi-Fi najlepszy kompaktowy aparat systemowy w konkursie EISA 2014-2015) o wartości około 3000 zł oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 zł. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w głosowaniu Czytelników otrzymają odpowiednio bony o wartości 500 i 200 zł.

  Spośród wszystkich zdjęć biorących udział w ogólnopolskim finale konkursu jury wybierze autorów najlepszych zdjęć w każdej z 4 kategorii tematycznej. Otrzymają oni aparaty fotograficzne Olympus OM-D E-M10 o wartości około 3000 zł oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 zł.

  Spośród zwycięzców kategorii zostanie wyłoniony zdobywca Grand Prix, który dodatkowo trzyma zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel.

  Wszystkich wybranych kandydatów pokażemy w piątek 15 stycznia 2016. Tego dnia ruszy również głosowanie w etapie ogólnopolskim.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   dobre (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   "Najpiękniej oświetloną galerią handlową na Pomorzu okazał się FOCUS PARK w RYBNIKU".

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama