Ważne
  Prezes Borecki odchodzi z Podbeskidzia. Jego następca ma...

  Prezes Borecki odchodzi z Podbeskidzia. Jego następca ma przyjść z Piasta!

  Rafał Musioł, Tomasz Kuczyński

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Walka o wpływy w Podbeskidziu doczekała się przesilenia. Wszystko wskazuje na to, że po trzech latach klub opuści prezes Wojciech Borecki.
  Wszystko wskazuje na to, że Wojciech Borecki w najbliższych godzinach pożegna się z fotelem prezesa Podbeskidzia Bielsko-Biała

  Wszystko wskazuje na to, że Wojciech Borecki w najbliższych godzinach pożegna się z fotelem prezesa Podbeskidzia Bielsko-Biała ©arc.

  Jego następcą ma zostać Tomasz Mikołajko, obecny szef marketingu lidera tabeli, Piasta Gliwice. 35-latek pracował już w Podbeskidziu i to między innymi dzięki niemu w tym klubie pojawiła się firma Murapol. Ta sama, która ostatnio była elementem gry o wpływy w klubie, a jedna z plotek prognozowała, że wykupi większościowy pakiet akcji z rąk miasta.

  W Bielsku-Białej nikt nie miał wątpliwości, że Borecki w Murapolu nie miał wysokich notowań, ale konflikt starano się tonować. Odejście obecnego prezesa z pewnością by jednak przedstawicieli firmy nie zmartwiło, a nominacja dla Mikołajki byłaby sygnałem, że ambicje Murapolu mogłyby - oczywiście za odpowiednią cenę - nabierać kształtów.


  Wczoraj żadna ze stron nie chciała komentować informacji o zmianie, która ma stać się faktem dziś lub najpóźniej jutro.

  - Nie komentujemy doniesień medialnych - stwierdził rzecznik Piasta Maciej Smolewski. Jego odpowiednik w Podbeskidziu był równie mało rozmowny w tej sprawie: - Bez komentarza - uciął krótko Marcin Zarębski.

  Wątpliwości nie ma za to dziennikarz Sportu Michał Trela, który zakomunikował wczoraj na Twitterze: „Prezesem Podbeskidzia będzie Tomasz Mikołajko, który odpowiadał ostatnio za marketing w Piaście. Wcześniej pełnił tę rolę w Podbeskidziu”.

  Jeśli chodzi o sprawy kadrowe Górali, to Fabian Hiszpański rozpoczął treningi z Wisłą Płock. Pierwszoligowiec poinformował, że trwają rozmowy z bielskim klubem na temat transferu. Sebastian Bartlewski jest przymierzany do Rozwoju Katowice, jednak podobno nie zgodził się testy. Z Podbeskidzia chciałby odejść bramkarz Wojciech Kaczmarek, ale nie ma na to zgody ze strony trenera Roberta Podolińskiego.


  *Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
  *Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
  *Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama