Jastrzębski Węgiel triumfuje. Co za emocje! [ZDJĘCIA]

Bartosz Wojsa
Jastrzębski Węgiel triumfuje. Co za emocje!
Jastrzębski Węgiel triumfuje. Co za emocje! Bartosz Wojsa
Dzisiaj o godz. 18. w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczął się mecz siatkarski pomiędzy Jastrzębskim Węglem a drużyną Cerrad Czarni Radom. Emocjonujący mecz zakończył się zwycięstwem jastrzębskiej ekipy wynikiem 3:0 w setach.

Po krótkiej przerwie, jaką miał Jastrzębski Węgiel w meczach, wrócił na ligowy parkiet w wielkim stylu. Hala widowiskowo-sportowa, w której odbywało się dzisiejsze starcie jastrzębskiej ekipy z drużyną Cerrad Czarni Radom, zapełniła się kibicami Pomarańczowych. Oprócz fanów z Jastrzębia, pojawił się nawet fanklub z Żor kibicujący Węglowi, a konkretnie - ZSP8, Rogoźna.

Pierwszy set niekoniecznie wróżył wygraną Jastrzębskiego Węgla, ale drużyna się odkuła, świetnie działając blokiem pod sam koniec starcia, ostatecznie wygrywając z Cerradem wynikiem 25:22.

Drugi set również należał do drużyny Pomarańczowych, choć wynik nieco gorszy, to jednak gra wciąż była na wysokim poziomie 25:23 dla Jastrzębskiego Węgla.

Kibice mieli nadzieję, że to spotkanie zakończy się wynikiem 3:0 w setach dla jastrzębskiej drużyny i mieli rację. Ich życzenie spełniło się w chwili, w której Pomarańczowi zdobyli ostatni punkt, wygrywając 25:21 z ekipą Cerrad Czarni Radom.

Składy:
Jastrzębski Węgiel: Maciej Muzaj, Damian Boruch, Michal Masny, Jason De Rocco, Wojciech Sobala, Aleksander Szafranowicz, Jakub Popiwczak (libero).

Cerrad Czarni Radom: Bartłomiej Bołądź, Michał Ostrowski, Igor Grobelny, Daniel Pliński, Lukas Kampa, Artur Szalpuk, Neven Majstorović (libero).

*Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
*Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ