Ważne
  Od dzisiaj bielskie siatkarki z BKS Aluprof mają nowego...

  Od dzisiaj bielskie siatkarki z BKS Aluprof mają nowego sponsora w nazwie. To Profi Credit

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Od dzisiaj bielskie siatkarki z BKS Aluprof mają nowego sponsora w nazwie. To Profi Credit

  ©FOT. Jacek Drost

  Spółka Profi Credit została dzisiaj tytularnym sponsorem drużyny siatkarek Bialskiego Klubu Sportowego. Począwszy od najbliższego meczu zespół będzie występował we wszystkich rozgrywkach (Orlen Ligi, Pucharu Polski, rozgrywkach europejskich) pod oficjalną nazwą BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała.
  Od dzisiaj bielskie siatkarki z BKS Aluprof mają nowego sponsora w nazwie. To Profi Credit

  ©FOT. Jacek Drost

  Jest mi szczególnie miło, że Profi Credit zdecydował się na współpracę z nami pomimo słabego wyniku sportowego w ubiegłym sezonie. Mam nadzieję, że nasz zespół wróci na podium rozgrywek o Mistrzostwo Polski, Pucharu Polski, a także rozgrywek europejskich - powiedział Ryszard Bortliczek, prezes BKS na dzisiejszej konferencji, podczas której zaprezentowano nowego sponsora tytularnego.

  Prezes Bortliczek przypomniał, że BKS wywodzi się ze Stowarzyszenia BKS Stal, które w tym roku obchodzi 94.
  rocznicę działalności. BKS jest jednym z 12 klubów żeńskiej siatkówki i wraz z 14 zespołami męskiej siatkówki tworzą "holding". Warto również podkreślić, że BKS to jedna z najstarszych polskich drużyn siatkarskich. W najwyższej lidze występuje nieprzerwanie od 40 lat. W tym czasie aż osiem razy zapewniła sobie Mistrzostwo Polski i tyle samo razy wygrała Puchar Polski

  - Profi Credit to druga firma w historii naszego klubu, która otrzymała prawo włączenia swojej nazwy do oficjalnej nazwy drużyny. Pierwszą był Aluprof, który rozpoczął współpracę z Bialskim Klubem Sportowym w 2006 roku. Po dziesięciu latach do nazwy dochodzi druga firma. Profi Credit to również nasz pierwszy sponsor pochodzący z branży finansowej - dodał prezes Bortliczek.

  Poza dodaniem Profi Credit do oficjalnej nazwy drużyny, logo spółki zagości na stałe m.in. na strojach zawodniczek i sztabu trenerskiego, w polu boiska meczowego, na bandach wokół boiska i innych materiałach.

  - Współpraca z klubem sportowym jest naszą kolejną inicjatywą wspierającą bielskich sportowców. Po zeszłorocznym objęciu patronatu nad Bielską Ligą Okręgową nadszedł czas na wzmocnienie działalności sponsoringowej i rozpoczęcie współpracy z drużyną ogólnopolską - stwierdził Jarosław Chęciński, dyrektor wykonawczy Profi Credit. I dodał na konferencji prasowej: - Spółka Profi Credit Polska S.A. to podmiot, który działa w Polsce od 2004 r. Została założona w Bielsku-Białej i cały czas ma tutaj siedzibę. Jesteśmy drugim największym przedsiębiorstwem pożyczkowym w Polsce, po Providencie. Zeszły rok, 2015, zamknęliśmy sprzedażą na poziomie około 700 milionów złotych i udzieliliśmy 70 tysięcy pożyczek. Przekształciliśmy się ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. Mamy duże plany jeśli chodzi o rynek akcji i obligacji w Polsce i za granicą. Jesteśmy częścią Profireal Group. To grupa działająca w Europie wschodniej i centralnej. Mamy spółki w Czechach, na Słowacji, w Bułgarii, Rosji. Mimo to nie zapominamy o lokalnych korzeniach - wyjaśniał dyrektor Chęciński.

  Współpraca pomiędzy klubem a firmą została zawarta do końca sezonu 2016/2017. Jarosław Czulak, dyrektor działu Marketingu Profi Credit podkreślił, że obie strony zakładają, iż współpraca będzie kontynuowana w następnych latach.


  *Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
  *Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
  *Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama