Ważne
  Sosnowiec: Fałszywe perfumy w ukraińskim samochodzie

  Sosnowiec: Fałszywe perfumy w ukraińskim samochodzie

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Sosnowca zatrzymali mężczyzna narodowości ukraińskiej, który przewoził swoim samochodem artykuły kosmetyczne z podrobionymi znakami towarowymi różnych marek. Stróże prawa zabezpieczyli 300 różnych kosmetyków, głównie perfum. Wartość poniesionych strat przez firmy jest w trakcie ustaleń.
  Policjanci drogówki zatrzymali do kontroli na ulicy Braci Mieroszewskich samochód marki Nissan kierowany przez 51-letniego obywatela Ukrainy. Stróże prawa zauważyli na siedzeniach wiele kartonów. Podczas kontroli przewożonego ładunku okazało się, że są to kosmetyki, głównie perfumy. Kierowca nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów mogących świadczyć o legalnej formie zakupu i przewozu tego towaru. Sosnowieccy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zajęli się ustaleniem okoliczności, w jakich obywatel Ukrainy nabył kosmetyki.
  Większość firm posiadających zastrzeżony znak towarowy podpisuje umowy z kancelariami prawnymi, które następnie reprezentują firmy na terenie danego kraju. Tak też było i w tym przypadku. Do komendy wpłynął już wniosek o ściganie sprawcy. Finał tej sprawy znajdzie się więc prawdopodobniej w sądzie.  *SERIAL TVP Nasze matki, nasi ojcowie RECENZJE ODCINKÓW + GORĄCA DYSKUSJA
  *Egzamin zawodowy 2013 PYTANIA + ODPOWIEDZI + OPINIE + KOMENTARZE
  *Urlop macierzyński 2013 NOWE ZASADY, TERMINY
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama