Politechnika Wrocławska: stypendium, tutor i akademik już na...

  Politechnika Wrocławska: stypendium, tutor i akademik już na pierwszym roku

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Politechnika Wrocławska: stypendium, tutor i akademik już na pierwszym roku
  1/11
  przejdź do galerii
  Politechnika Wrocławska stworzyła unikatowy program dla najzdolniejszych kandydatów na studia, który obejmuje stypendium od pierwszego miesiąca nauki, indywidualną opiekę naukową i miejsce w akademiku.
  500 lub 300 złotych stypendium naukowego od początku pierwszego roku studiów może otrzymać kandydat, który jest olimpijczykiem*, laureatem Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych lub posiada wskaźnik rekrutacyjny powyżej 500 punktów **.

  – Do tego przez cały okres studiów inżynierskich (studiów I stopnia) zapewniamy indywidualną opiekę pracownika naukowego, który pomaga w rozwoju naukowym zainteresowań, konsultuje projekty, sugeruje literaturę naukową a także wskazuje interesujące wydarzenia z dziedziny wybranej przez studenta – mówi Anetta Stypułkowska, kierownik Działu Rekrutacji Politechniki Wrocławskiej, twórczyni programu. Ale i to nie wszystko. Każda osoba objęta programem może liczyć na zagwarantowane miejsce w domu studenckim na pierwszym roku nauki.

  Rok akademicki 2013/2014 to nie tylko nowy program „Wybitnie uzdolnieni na Politechnice Wrocławskiej”. Już od października ruszą na uczelni bezpłatne zajęcia dodatkowe z dwóch przedmiotów realizowanych na wszystkich kierunkach wrocławskiej uczelni: Analiza matematyczna 1 oraz Fizyka1. To propozycja dla tych, którzy chcieliby się poczuć pewniej podczas pierwszej sesji egzaminacyjnej. – Każdy wydział umożliwi swoim pierwszorocznym studentom skorzystanie z dodatkowych zajęć wyrównawczych, więc nie ma co obawiać się kierunków ścisłych – tłumaczy kierownik Działu Rekrutacji Politechniki Wrocławskiej.  *szczegółowy wykaz olimpiad: http://rekrutacja.pwr.edu.pl/content/dam/rek/dokumenty/AP/olimpiady_wybitni.pdf

  ** więcej informacji o programie „Wybitnie uzdolnienie na Politechnice Wrocławskiej” http://rekrutacja.pwr.edu.pl/content/strona/PL/wiadomosci/wybitni.html

  Więcej informacji o uczelni na: www.pwr.edu.pl www.rekrutacja.pwr.edu.pl


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama