Prezydent Adam Fudali wraca do zdrowia powoli

  Prezydent Adam Fudali wraca do zdrowia powoli

  Barbara Kubica

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Adam Fudali prezydent Rybnika
  1/2
  przejdź do galerii

  Adam Fudali prezydent Rybnika ©barbara kubica

  Poprawia się stan zdrowia prezydenta Rybnika Adama Fudalego - taką informację przekazał wczoraj radnym podczas sesji rady miasta oraz dziennikarzom zastępca prezydenta Michał Śmigielski.
  - W ostatnim czasie prezydent Adam Fudali przeszedł bez komplikacji dwie operacje. Podczas rekonwalescencji pojawiła się jednak konieczność wprowadzenia go w stan śpiączki farmakologicznej ze względu na chwilowe pogorszenie stanu zdrowia - podkreśla Michał Śmigielski, zastępca prezydenta Rybnika. Kilka dni temu prezydent Rybnika został z niej wybudzony i od tego czasu stan jego zdrowia poprawia się.

  Póki co Adam Fudali nadal przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu numer 3 w Rybniku.

  Prezydent miasta przez cały czas jest pod opieką lekarską. Wiadomo, że został podłączony do urządzenia, które utrzymuje na prawidłowym poziomie ciśnienie krwi. Stan nadal jest jednak poważny.

  - Ze względu na zagrożenie infekcjami osłabionego organizmu, prezydenta odwiedza tylko najbliższa rodzina - informuje Lucyna Tyl, rzeczniczka Urzędu Miasta w Rybniku.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama