Łazikiem na Księżyc. Mali astronauci zwiedzą srebrny glob. W...

  Łazikiem na Księżyc. Mali astronauci zwiedzą srebrny glob. W ten weekend

  Katarzyna Pachelska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Łazikiem na Księżyc. Mali astronauci zwiedzą srebrny glob. W ten weekend
  Jutro na ekrany kin wejdzie animacja „Odlotowa przygoda”, w wersji 2D i 3D. W sobotę w Gliwicach, a w niedzielę w Katowicach - imprezy promujące film.
  Łazikiem na Księżyc. Mali astronauci zwiedzą srebrny glob. W ten weekend
  „Odlotowa przygoda” to jedna z największych europejskich produkcji animowanych, która zabierze nas prosto na Księżyc. Pełen przygód film, dzięki elementom edukacyjnym, jest doskonałą rozrywką dla najmłodszych i nieco starszych widzów.

  To historia dzielnego 12-letniego Mike’a Goldwinga. Dziadek Mike’a był przed laty astronautą, w jego ślady poszedł także jego syn. Jednak panowie od lat nie rozmawiają ze sobą.
  Największym marzeniem Mike’a jest próba „zatknięcia flagi”, czyli oznaczenia swego zwycięstwa we wszystkim, co robi. Najbardziej na świecie chciałby jednak pogodzić ze sobą zwaśnionych członków rodziny. Aby tego dokonać, będzie musiał zmierzyć się z wielkim wyzwaniem - dotrzeć na Księżyc i tam zatknąć największą flagę świata, zastępując tę, którą pozostawili członkowie misji Apollo 11. Wspólnie z przyjaciółmi - Amy, Martym i Igorem, szalonym aligatorem, oraz nieco oldschollowym dziadkiem Mike’a - Frankiem, wyruszą w szaloną podróż na Księżyc, by pokrzyżować plany ekscentrycznego milionera, który chce wymazać dotychczasową historię kosmicznych eksploracji i skolonizować srebrny glob.

  Bohaterów „Odlotowej przygody” będzie można spotkać już w najbliższy weekend w Gliwicach i Katowicach. W sobotę impreza promująca film odbędzie się w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach, a w niedzielę - w Galerii Katowickiej. Oba wydarzenia zaczną się o godz. 11, a zakończą o 18. Wstęp wolny.

  Podczas imprezzieci poznają tajniki wypraw w kosmos. Wspomagane przez zdalnie sterowane łaziki znajdą się na wielkiej imitacji Księżyca. Będą teżmogły zrobić sobie zdjęcia w księżycowej scenerii. Na potrzeby imprezy zostaną sprowadzone kostiumy małych astronautów. Najmłodsi pobawią się megapuz-zlami z mapą Księżyca oraz klockami Lego z serii City Space.


  *Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
  *Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
  *Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama