Lalka Barbie wyleczona z anoreksji! Jest już „krągła” wersja...

  Lalka Barbie wyleczona z anoreksji! Jest już „krągła” wersja [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Jacek Bombor

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Lalka Barbie wyleczona z anoreksji! Jest już „krągła” wersja ZDJĘCIA Po fali ataków na producenta słynnych lalek Barbie, które zdaniem wielu są zbyt wychudzone i lansują już od dziecka model ideału piękna, który w rzeczywistości nie istnieje, firma wprowadza na rynek trzy nowe lalki i „zwykłym” wyglądzie. Typ budowy? - Wysoka, krągła i drobna.
  Nowa wersja lalek Barbie
  1/4
  przejdź do galerii

  Nowa wersja lalek Barbie ©arc. firmy

  Lalka Barbie wyleczona z anoreksji! Jest już„krągła”  Po fali ataków na producenta słynnych lalek Barbie, które zdaniem wielu są zbyt wychudzone i lansują już od dziecka model ideału piękna, który w rzeczywistości nie istnieje, firma wprowadza na rynek trzy nowe lalki i „zwykłym” wyglądzie. Typ budowy?
  - Wysoka, krągła i drobna. Wprowadzenie bardziej zróżnicowanej oferty daje miłośniczkom lalek większe możliwości w zakresie tworzenia własnych historii i niezmiennie zachęca je do snucia marzeń i odkrywania, że z Barbie mogą być tym, kim chcą – pisze firma w komunikacie.

  Z dumą prezentujemy nowe lalki w naszej kolekcji. Różnorodność sylwetek, karnacji i stylów pozwala dziewczynkom wybrać lalkę, która najbardziej im odpowiada - mówi Evelyn Mazzocco, starsza wiceprezes oraz Global General Manager marki. Nowa kolekcja lalek obejmuje cztery sylwetki (oryginalną smukłą oraz trzy nowe), siedem karnacji, 22 kolory oczu, 24 fryzury oraz mnóstwo modnych ubranek i dodatków.

  Uważamy, że ciąży na nas odpowiedzialność wobec dziewczynek i ich rodziców związana z propagowaniem różnorodnego pojmowania piękna – mówi Mazzocco.

  A więc wygląda na to, że producenci poszli po rozum do głowy. Jak Wam się podobają nowe lalki?  *Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
  *Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
  *Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama