Wakacyjne festiwale i koncerty plenerowe: Hip Hop Kemp 2013,...

  Wakacyjne festiwale i koncerty plenerowe: Hip Hop Kemp 2013, Brave Festival i wiele więcej

  Karol Gruszka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wakacyjne festiwale i koncerty plenerowe: Hip Hop Kemp 2013, Brave Festival i wiele więcej
  1/5
  przejdź do galerii

  ©materiał promocyjny

  W województwie śląskim nie brakuje rozmaitych i ciekawych muzycznych wydarzeń. Oprócz tego, warto jednak pamiętać o sąsiedztwie innych miast czy województw, w których odbywają się również warte uwagi, muzyczne imprezy. Koncerty we Wrocławiu czy w Krakowie, a może w Czechach? Jest w czym wybierać, największe festiwale jak Hip Hop Kemp czy Coke Live Music Festival kuszą swoimi programami, czy się tam wybrać? To zależy już tylko od Was.
  Brave Festival we Wrocławiu

  We Wrocławiu w najbliższa niedzielę 07.07 odbędzie się Brave Festival, czyli festiwal dla ludzi odważnych nie ukrywających swojego pochodzenia, znających swoją wartość, tradycje i kulturę.

  "To festiwal nie o dziełach sztuki, ale o sztuce, dzięki której można ocalić i ochronić tysiące zapomnianych, porzuconych, osamotnionych kultur i ludzi. Musieliśmy stworzyć festiwal przeciwko wypędzaniu ludzi z ich własnej kultury, z ich własnej wrażliwości; festiwal o świecie, który umiera, odchodzi i zginie, jeśli nie zrobimy czegoś, aby ten proces choć trochę powstrzymać.
  Festiwal ludzi, którzy nie godzą się na wzorce lansowane przez kulturę masową, ludzi, którzy szukają najgłębszych z możliwych źródeł inspiracji – inspiracji wewnętrznej. Ludzi wrażliwych i tolerancyjnych, którzy nie obawiają się pogłębiania swojej wrażliwości." - czytamy na oficjalnej stronie festiwalu.  Coke Live Music Festival

  Coke Live Music Festival jest jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Od początku trwania festiwalu przez jego scenę przewinęły się gwiazdy światowego formatu, takie jak: Jay-Z, Rihanna, Missy Eliot, Panic At The Disco, 30 Seconds to Mars.

  GORĄCE MUZYCZNE LATO. KONCERTY I FESTIWALE NA DZIENNIKZACHODNI.PL [CZYTAJ]

  Historia festiwalu od początku jego trwania obracała się w klimatach hip -hopu oraz r'n'b z biegiem lat muzyczne spektrum zaczęło się powiększać, dając radość i zadowolenie również fanom cięższych, rockowych brzmień.

  Festiwal Coke Live Music Festival co roku cieszy się ogromną popularnością. W tym roku na festiwalu wystąpią takie gwiazdy jak: Wu-Tang Clan, Florance and the Machine, Franz Ferdinand, Monika Brodka i wiele więcej.

  Ceny biletów:
  • Karnet dwudniowy 245 PLN
  • Karnet dwudniowy z polem namiotowym 275 PLN
  • Bilety jednodniowe 155 PLN
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama