Radwańska - Lisicki NA ŻYWO. Trwa relacja z meczu Radwańska - Lisicki ZOBACZ półfinał Agnieszki Radwańskiej z Sabine Lisicki LIVE. Koniec 4:6, 6:2, 7:9.

Radwańska - Lisicki NA ŻYWO Mecz Agnieszki Radwańskiej z Sabine Lisicki relacjonuje Tomasz Kuczyński:

Zwyciężczyni meczu Radwańska - Lisicki zagra w finale Wimbledonu 2013 z Francuzką Marion Bartoli. Koniect 4:6, 6:2, 7:9.

KLIKNIJ, ABY ODŚWIEŻYĆ

Radwańska dzielnie walczyła, ale górą jest Sabine Lisicki.

17.59 - Koniec. Lisicki wygrywa 9:7 trzeciego seta. Finał nie dla Radwańskiej.

40:15

Siła jest po stronie Niemki. Aga jakby słabła jest 40:0. Trzy meczbole.

17.56 - Lisicki prowadzi 8:7 i ma serwis.

Znów przewaga Sabine, która atakuje z dużą siłą każdą piłkę. Niemka poszła do siatki i jest 8:7 dla niej.

Sabine miała pusty kort, ale zagrała za mocno! 40:40.

Wolej na aucie i przewaga Lisicki.

30:30 przy serwisie Agi.

17.51 - jest 7:7 w gemach. Ale maraton. Kto pęknie?

Podwójny błąd Sabine - 40:30.

40:15 po pięknym minięciu przy siatce.

40:0...

Sabine i jej serwis - 30:0.

Teraz serwuje Lisicki. Agnieszka, jesteśmy z Tobą!

17.47 - As po sprawdzeniu piłki i Agnieszka prowadzi 7:6!

40:40. Ale wyrównany mecz!

15:40 przy serwisie Agi

17. 42 - Mamy 6:6. To Wimbledon, więc gramy do dwóch gemów przewagi. Taka jest tradycja.

Przewaga Lisicki...

40:40. Dwie piłki od meczu dla Agi.

Lisicki w siatkę 30:30. Teraz as i 40:30.

Aga rzuca rakietą do piłki, która była dla niej już za daleko. 30:15 Sabine.

Serwuje Niemka. 15:15.

Sędzia mówi "time", wracają na kort.

17.37 - Radwańska prowadzi 6:5.

40:30.

Jest 40:15! Podcięta piłka, Lisicki bezradna.

17.34 - Mamy 5:5 i 30:15 dla Agnieszki.

Jest 5:5!

Przewaga dla Isi.

Przewaga Agi, ale as Sabine i jest równo.

40:40...

30:40, świetny kros Sabine.

Lisicki w aut - 40:15 dla Agi!

Atak przy siatce i 30:15 dla Agi!

15:15, Radwańska pogoniła Niemkę.

Lisicki 15:0

17.26 - Atak Niemki, Radwańska lob w aut, Sabine prowadzi 5:4 i ma swój serwis. Gdyby to był męski tenis, byłoby pozamiatane.

Przewaga Niemki. Nie jest dobrze.

Lisicki mogła skończyć piłkę z woleja, ale lepsza Isia, 30:30.

Serwuje Aga i jest 15:30...

17.23 - Ale wymiana! Isia nie sięgnęła piłki przy siatce - przewaga Sabine. Następna piłka też dla Niemki i 4:4.

Brawo Isia - 40:40.

Sabine w aut - 40:30. Teraz ważna jest każda piłka.

17.20 - Serwuje Lisicki - as za asem i 40:15.

Trybuny Kortu Centralnego wypełnione po brzegi. Wielu kibiców ogląda mecz na telebimie na terenie kortów Wimbledonu.

17.18 - Return Lisicki zatrzymuje się na taśmie. 4:3 dla Radwańskiej!

Lisicki w linię - 40:30.

40:15 dla Agnieszki.

Czy to jest ta Lisicka, która przegrała w I rundzie w turnieju w Spodku???

Gem na sucho! 3:3

Niemka przypomniała sobie o atomowym serwisie - 40:0.

17.12 - Lisicki się nie poddaje, już tylko 3:2 dla Radwańskiej.

Oglądamy Radwańską, a jutro mamy Janowicza w półfinale. Będzie się działo.

17.08 -Niebywałe Lisicki wygrała swój serwis, kończąc gema wolejem z forhandu - 3:1 dla Radwańskiej.

40:15 dla Sabine.

Lisicki próbuje coś zmienić w grze. Rusza do siatki, prowadzi 30:0.

17.05 - Wiemy, wiemy. Kobieta zmienną jest, ale 3:0 w decydującym secie wygląda bardzo zachęcająco. Na trybunach w przerwie duży szmer.

Lisicka w aut jest 3:0!!!

30:30

17.02 Polka o pięć gemów od finału Wimbledonu. Rok temu grała z Sereną Williams. Teraz czeka tam Francuzka Marion Bartoli.

Przewaga Radwańska. Isia zrób to! Tak jest 2:0 dla Radwańskiej.

Sabine miała przewagę, ale wracamy do równowagi.

40:40.

Piękny skrót - 15:30, a teraz 30:30.

Serwuje Lisicki. Jesteśmy przy nadziei, bo Sabine nie wygrała gema serwisowego w drugim secie. I już 0:30.

Return Lisicki z backhandu - 40:15. Następna piłka dla Radwańskiej - 1:0.

40:0, no, no

16.54 - Zaczynamy decydującego seta. Serwuje Radwańska.

Jest set dla Radwańskiej! 6:2.

Cztery piłki od seta Radwańska!

16.46 - Gem na sucho i jest 5:2 dla Radwańskiej!

16.44 - Serwis nie jest teraz żadnym atutem - Radwańska prowadzi 4:2.

Radwańska wygrała dwie pierwsze piłki, ale trzecia i czwarta dla Sabine 30:30.

16.39 - Lisicki odrobiła stratę i mamy 3:2 dla Radwańskiej. Teraz serwuje Niemka, która może doprowadzić do remisu.

Dwie okazje dla Lisicki na przełamanie Isi.

16.37 - Jest 3:1 dla Agnieszki!

Kolejna okazja na przełamanie dla Agi.

Prosty return w siatkę, jaka szkoda! Równowaga.

Teraz Agnieszka ma przewagę.

To ważny gem, przewaga Lisicki.

Już przewaga Niemki, ale szybko równowaga.

Radwańska ma przewagę przy serwisie Lisicki.

W ostatniej akcji Polka pogoniła po korcie Niemkę, poszła do siatki i pewnie skończyła wymianę.

16.26 Nad kortem już nie świeci słońce, ale mamy promyk nadziei Radwańska prowadzi 2:1!

16.24 - jest 1:1. Obie zawodniczki przełamały swoje podania. Dobrze, że Isia nie dała uciec Sabine na 2:0...

Ostatnią piłkę wygrywa Niemka i set dla niej 6:4.

Setbol dla Lisicki

40:30 dla Radwańskiej.

Podwójny błąd Sabine i 15:30.

Jest walka - 15:15

16.10 - Jest 5:4. Teraz Radwańska musi przełamać serwis Lisicki, żeby nie przegrać tego seta.

Radwańska ściągnęła Lisicki do siatki, następnie pięknie minęła. Druga piłka tez dla Isi.

15.30

Radwańska serwuje, aby pozostać w I secie.

16.06 Gem na sucho. 5:3 dla Sabine.

40:0 dla Lisicki. Nie jest dobrze...

16.03 Przełamanie serwisu Radwańskiej - Lisicki prowadzi 4:3.

Uff - 40:40

Isia ciągnie - 30:40.

0:40 przy serwisie Radwańskiej...

Radwańska przy siatce, zagrywa półwoleja, a Lisicki bez trudu posyła piłkę obok niej. Następne piłka też dla Niemki, jest 0:30.

15.59 Było 40:15. następnie as i mamy 3:3.

Lisicki nie chce być gorsza już 40:0 dla Niemki

15.56 Isia na sucho wygrała swojego gema serwisowego i prowadzi 3:2.

Lisicki miała trochę problemów przy swoim serwisie, ale wygrała gema.

15.54 - 2:2.

Sabine w siatkę 40:40.

Lisicki znów przy siatce - zagrywa na koniec kortu - 40:30.

Mamy 30:30.

Świetny lob Lisicki, Radwańska przy siatce bezradnie patrzyła na piłkę. Zaraz potem skrót z woleja Sabine i Niemka ma 30:0.

15.48 Radwańska ma owinięte bandażami oba uda. Nie wygląda to dobrze, ale jak sama mówi, gdy grasz w półfinale Wimbledonu, musisz czuć w nogach poprzednie mecze. 2:1 dla Agnieszki.

15.45 - mamy 1:1 w gemach.

Było 40:0, ale Sabine miała podwójny błąd serwisowy.

Lisicki gra ofensywnie, prowadzi 30:0.

15.42 Gem dla Radwańskiej.

Pierwsza piłka dla Polki. Lisicka w aut.

15.40 Zaczynamy! Serwuje Radwańska.

15.35 Na Korcie Centralnym trwa rozgrzewka. Deszcz nam nie grozi, świeci słońce.

15.30 Czekamy na mecz Radwańskiej z Lisicki. Niemka w kwietniu zagrała w turnieju w Spodku i przegrała już w I rundzie z kwalifikantką z Rumunii Alexandrą Cadantu 5:7, 2:6. Po tym spotkaniu jeden z dziennikarzy sugerował Sabinie, że powinna zrzucić zbędne kilogramy!

Marion Bartoli pokonała Belgijkę Kirsten Flipkens 6:1. 6:2 i drugi raz w karierze wystąpi w finale Wimbledonu. W 2007 roku przegrała z Venus Williams 4:6, 1:6.

Materiał oryginalny: Radwańska - Lisicki 4:6, 6:2, 7:9 NA ŻYWO Mecz o finał Wimbledon LIVE 2013 [ZDJĘCIA] - Dziennik Zachodni