Redakcja na miarę XXI wieku

  Redakcja na miarę XXI wieku

  JJ

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Od poniedziałku - 9 marca - zespół "Polski Dziennika Zachodniego" pracuje w Sosnowcu Milowicach. Przenieśliśmy się do pięknej i nowoczesnej siedziby - na miarę XXI wieku.
  Poza tym, że tworzymy teraz naszą gazetę na granicy Katowic i Sosnowca, nic się nie zmieniło. Nie wyprowadziliśmy się jednak całkowicie z katowickiego Rynku. Na Młyńskiej 3 dyżuruje nasz reporter. Można się tam z nim spotkać lub zadzwonić pod numer 032 2538565

  Jesteśmy, jak zawsze, gazetą regionalną otwartą na sprawy Śląska, Zagłębia, ziemi częstochowskiej, Podbeskidzia, Rybnickiego Okręgu Węglowego, a nawet zachodniej Małopolski oraz Śląska Opolskiego, no i każdego zakątka województwa śląskiego, w którym dzieją się ważne sprawy dla Czytelników.

  Oprócz gazety codziennej, wydajemy też w każdy piątek 31 tygodników lokalnych. Naszych dziennikarzy można więc także znaleźć w oddziałach ulokowanych we wszystkich większych miastach regionu. Piszą o najważniejszych problemach lokalnych społeczności. Zmiana siedziby redakcji w naszych kontaktach z Czytelnikami niewiele więc zmieniła.

  Nasz świetny początek roku  "Polska Dziennik Zachodni" jest jedynym dziennikiem w województwie śląskim, któremu wzrosło rozpowszechnianie płatne w styczniu tego roku w porównaniu do stycznia 2008 - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. W pierwszym miesiącu tego roku uzyskaliśmy wzrost aż o 10,21 proc.

  To dowód na to, że gazeta, którą codziennie przygotowuje nasz zespół spotyka się z niezmiennie wysokim zainteresowaniem Czytelników. Dziękujemy.

  Wyniki pozostałych tytułów ukazujących się w naszym regionie są ujemne. Gazeta Wyborcza w województwie śląskim straciła 10,37 proc., Fakt - 12,19 proc., a Dziennik Polska Europa Świat aż - 48,88 proc.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama