Plebiscyty Dziennika Zachodniego w Zabrzu. Wręczyliśmy...

  Plebiscyty Dziennika Zachodniego w Zabrzu. Wręczyliśmy nagrody naszym laureatom! [WIDEO i ZDJĘCIA]

  Bartosz Pudełko

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Plebiscyty Dziennika Zachodniego w Zabrzu. Wręczyliśmy nagrody naszym laureatom! [WIDEO i ZDJĘCIA]
  1/49
  przejdź do galerii

  ©Arkadiusz Ławrywianiec

  Podsumowaliśmy plebiscyty Dziennika Zachodniego w Zabrzu oraz portalu Naszemiasto.pl. We wtorek w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca wręczyliśmy nagrody laureatom, którzy startowali w plebiscytach: Najpopularniejszy Sportowiec Zabrza 2012, Sportowa Twarz Zabrza 2012, Kobieta na Medal w Zabrzu oraz Najlepszy Nauczyciel Zabrza.
  To wszystko dzięki Waszym głosom. To Wy wybieraliście w tym roku najpopularniejszego sportowca i działacza sportowego roku ubiegłego. To Wy głosowaliście na Kobietę na Medal. To wreszcie Wy zdecydowaliście, kto jest najlepszym nauczycielem w Zabrzu.

  Ma zaprosiliśmy wszystkich laureatów, aby wręczyć im z tej okazji nagrody. Tym samym podsumowaliśmy plebiscyty Dziennika Zachodniego w Zabrzu oraz portalu Naszemiasto.pl.


  We wtorkowe popołudnie w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca zebrali się nie tylko wyróżnieni i ich rodziny, ale również prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.

  Jako pierwsza na scenę wywołana została Aneta Pytlasińska, zwyciężczyni facebookowego głosowania na Najlepszego Nauczyciela Zabrza. Pani Aneta uczy wychowania fizycznego oraz jest trenerką gimnastyki sportowej w Zespole Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w Zabrzu. Za sobą ma również karierę sportową - jest wielokrotną mistrzynią Polski w tej dyscyplinie.  Najlepszy Nauczyciel Zabrza [WSZYSTKIE WYNIKI]


  - Wiem, że w tym plebiscycie głosowali moi uczniowie i wychowankowie. I to jest właśnie największa satysfakcja. W takich momentach, gdy to oni mnie doceniają, czuje się sens tej pracy. A nie jest przecież ona prosta. Trzeba nie tylko wpajać wiedzę, ale również starać się wychowywać. Kształtujemy młodych ludzi, jesteśmy więc za nich odpowiedzialni - mówi Aneta Pytlasińska.

  Kolejne podsumowane plebiscyty to Najpopularniejszy Sportowiec Zabrza 2012 oraz Sportowa Twarz Zabrza 2012. W tym pierwszym triumfowała Kamila Labut, utytułowana, młoda pięściarka. W drugim działaczem sportowym godnym docenienia uznaliście Marka Skrzypka, pomysłodawcę i organizatora ligi Helenka CUP.

  Najpopularniejszy Sportowiec i Sportowa Twarz Zabrza 2012 [WSZYSTKIE WYNIKI]


  Przyszła więc pora, aby uhonorować panie, które swoją postawą dają wzór do naśladowania i pokazują, że pojęcie "słaba płeć" już dawno chyba trafiło do lamusa. Kobietą na Medal 2013 wybraliście Barbarę Demidowicz, kierowniczkę Ośrodka Wsparcia dla Kobiet oraz Mieszkań Readaptacynych prowadzonych przez Towarzystwo im. św. Brata Alberta.  Kobiety na Medal w Zabrzu [WSZYSTKIE WYNIKI]


  Wywiad z Barbarą Demidowicz, Kobietą na Medal w Zabrzu


  Plebiscyty Dziennika Zachodniego w Zabrzu pomogli nam podsumować: Dom Muzyki i Tańca, Studio Florystyczne Lawendowa Weranda (ul. Niedziałkowskiego 53), Auchan w Gliwicach (ul. Rybnicka 207), Piekarnia i Cukiernia Teresy Skrzetuskiej-Osiadacz (ul. Wolności 164) oraz Urząd Miejski w Zabrzu.  *DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA LIPIEC 2013
  *Sławny śląski aktor Jacenty Jędrusik nie żyje [ZOBACZ NAJLEPSZE ROLE]
  *Alarmy bombowe w Polsce i na Śląsku. Sprawcy napisali: WYDAJEMY WYROK ŚMIERCI
  *Gwałtowne burze na Śląsku. Dramat mieszkańców Pszczyny, Czechowic i Goczałkowic ZDJĘCIA i WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo