Cracovia Kraków - Piast Gliwice 2:3 [ZDJĘCIA i WIDEO]

„Pasy” z werwą rozpoczęły spotkanie i w pierwszych minutach posiadały inicjatywę. W 14. min środkiem wdarł się w pole karne Sebastian Steblecki. Po jego strzale Jakub Szumski zdołał odbić piłkę, ale dobitka Krzysztofa Danielewicza była już nie do obrony.

Niezbyt długo cieszyli się krakowianie z prowadzenia. W 26. min z prawej strony dokładnie dośrodkował Pavol Cicman. Stojący obok Rubena Jurady Mateusz Żytko nie zdołał przeszkodzić mu w oddaniu celnego strzału głową.

W końcówce pierwszej połowy zarysowała się wyraźna przewaga Piasta. W 35. min sam na sam z Krzysztofem Pilarzem znalazł się Cicman. „Górą” z tego pojedynku wyszedł jednak golkiper Cracovii. Drużyny schodziły do szatni przy wyniku 1:1.

Sporo emocji przeżywali kibice na początku drugiej odsłony. W 46. min idealnej okazji do zdobycia gola nie wykorzystał Artis Lazdins. Minutę później, po uderzeniu Krzysztofa Danielewicza piłka odbiła się od słupka.

W 57. min bliski pokonania - po raz drugi w tym meczu głową - Pilarza był Jurado. Bramkarz Cracovii zdołał odbić piłkę na róg. Po dośrodkowaniu z niego Dąbrowskiego Damian Zbozień pokonał Pilarza.