OFF Festival 2013:Zobacz jak dojechać na OFF Festival i...

  OFF Festival 2013:Zobacz jak dojechać na OFF Festival i gdzie znaleźć nocleg [DOJAZD,NOCLEGI,BILETY]

  Karol Gruszka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  OFF Festival 2013:Zobacz jak dojechać na OFF Festival i gdzie znaleźć nocleg [DOJAZD,NOCLEGI,BILETY]
  1/2
  przejdź do galerii
  OFF Festival 2013 przyciągnie w tym roku do Katowic kolejne gwiazdy. W tym roku zagrają m.in Zbigniew Wodecki z zespołem Mitch&Mitch, My Bloody Valentine oraz The Smashing Pumpkins. Pomysłodawcą festiwalu jest Artur Rojek, były frontman grupy Myslovitz. Od trzech lat festiwal odbywa się w Katowicach, w Dolnie Trzech Stawów. OFF Festival rozpocznie się 1.08 w Centrum Kultury Katowic. Główna część koncertowa festiwalu rozpocznie się 02.08.
  Dojazd na OFF Festival

  Dolina Trzech Stawów to przepiękne miejsce usytuowane na skraju katowickiej aglomeracji. W tym roku po raz czwarty OFF Festival odbędzie się w tym malowniczym zakątku, pełnym stawów. Park położony jest w sąsiedztwie dzielnic Osiedle Paderewskiego i Muchowca. Oprócz tego z doliną sąsiaduje lotnisko Katowice-Muchowiec oraz Lasy Murckowskie.

  Dojazd na OFF Festival z centrum Katowic nie trwa dłużej niż 10 do 15 minut.
  W czasie trwania festiwalu uruchomione zostaną dodatkowe autobusy. 1 sierpnia po koncertach w Centrum Kultury Katowice oraz klubie Hipnoza, zostaną uruchomione dodatkowe kursy autobusu nr 910 na trasie:Katowice Mickiewicza – Katowice Dworzec (stanowisko nr 4) – Katowice Konopnickiej Dworzec – Katowice Jagiellońska (rejon Pl. Sejmu Śląskiego)– Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy – Muchowice Droga do Lotniska.

  W następne dni czyli 2,3, oraz 4 sierpnia uruchomione zostaną dodatkowe połączenia autobusu nr 910 na trasie: Katowice Mickiewicza – Katowice Dworzec (stanowisko nr 4)– Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy.Poza tym w godzinach 00:00 - 1:30 nastąpi zmiana trasy ze względu przerwy technologiczną na katowickim dworcu. Zmodyfikowana trasa wygląda następująco:
  • Katowice Mickiewicza
  • Katowice Andrzeja Dworzec
  • Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
  • Muchowiec Droga do Lotniska.

  Autobusy w czasie trwania OFF Festival 2013 będą kursowały co 10 minut. Zwiększenie ich częstotliwości na co 7 minut nastąpi w godzinach wieczornych, czyli po zakończeniu koncertów. Nocne autobusy linii 7N, 30N, 76N, 77N, 130N, 297N, 657N, 672N, 830N, 840N, 905N, 906N, 908N, 911N, będą odjeżdżać z przystanków u zbiegu ulic: Mickiewicza, Pitra Skargi oraz ul. Stawowej.

  Przystanki zapewniające dojazd z centrum Katowic na teren festiwalu:

  • Katowice Mickiewicza – odjazdy linii nr 600, 672, 672N, 910
  • Katowice Plac Wolności – odjazdy linii nr 110, 674
  • Katowice Dworzec – odjazdy linii nr 110, 600, 672, 674, 910
  • Katowice Jagiellońska – odjazdy linii nr 51, 110, 600, 672, 672N, 674, 910
  Noclegi na OFF Festival

  Na terenie festiwalu zlokalizowane będzie pole namiotowe, które pomieści około 2000 namiotów. Pole namiotowe będzie dostępne tylko dla uczestników festiwalu. Pole zostanie podzielone na sektory, z ustawieniem namiotu na odpowiednim sektorze pomogą nam pracownicy Miasteczka Festiwalowego.

  Oprócz pola namiotowego, noclegi w Katowicach oferuje wiele hoteli oraz hosteli. Katowice oraz okoliczne miejscowości dysponują dużą bazą noclegową, oferując ceny dla osób o różnej zasobności portfela. W centrum Katowic znajduje się kilka hosteli. Ceny za dobę w pokoju dwu osobowym wahają się od około 40 do nawet 140 złotych.

  Bilety na OFF Festival

  Aktualnie bilety na OFF Festival rozpoczynają się od 100 złotych za bilet jednodniowy. Od 1 sierpnia cena za bilet jednodniowy wyniesie już 140 złotych. Cena karnetów trzy dniowych bez pola namiotowego aktualnie są do nabycia w cenie 190 złotych. Jeżeli zależy nam na polu namiotowym do 31.07 cena takiego karnetu wyniesie 230 złotych. Od 1 sierpnia za karnet trzydniowy bez pola namiotowego zapłacimy 220 złotych, z polem cena karnetu wyniesie 250 złotych.

  Czytaj także:
  OFF Festival 2013: Jak kupić tańsze bilety na OFF Festival  *Elka rusza w Parku Śląskim WYBIERZ PATRONÓW GONDOLI
  *PROGNOZA POGODY NA KONIEC LIPCA: Nadciąga fala upałów!
  *Wampiry z Gliwic: Coraz więcej szkieletów bez głów ZOBACZ ZDJĘCIA i USTALENIA
  *Proces Katarzyny W.: Tajemniczy świadek ujawnia sensacyjne fakty
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama