Tour de Pologne 2013 dziś w woj. śląskim: Kibicujcie, ale...

  Tour de Pologne 2013 dziś w woj. śląskim: Kibicujcie, ale uważajcie!

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Tour de Pologne 2013 dziś w woj. śląskim: Kibicujcie, ale uważajcie!
  1/2
  przejdź do galerii

  ©TDP

  Tour de Pologne 2013 w woj. śląskim: Uwaga kierowcy! W związku z wyścigiem dzisiaj będą utrudnienia w ruchu drogowym. ZOBACZCIE, JAKIE
  SŁAWKÓW
  Już od 13.00 zamknięte będą ulice, którymi przejedzie peleton. Kolarze do Sławkowa przyjadą ok. 14.00.

  DĄBROWA GÓRNICZA
  Ze Sławkowa peleton wjedzie do Dąbrowy Górniczej drogą DK94. Przez około godzinę ulice: Strzemieszycka, Krucza, Myśliwska, Tysiąclecia, Piłsudskiego, Królowej Jadwigi i aleja Róż będą w części zamknięte.

  SOSNOWIEC
  Tu kolarze wjadą ok.
  14.30. Ruch na trasie przejazdu będzie zatrzymany na ok. 20 min. przed przyjazdem peletonu. Kolarze pojadą ulicami: Braci Mieroszewskich, 11 Listopada, gen. Andersa, 1 Maja, Sienkiewicza, Piłsudskiego,3 Maja, Piłsudskiego, Baczyńskiego, Milowicką i dalej do Siemianowic Śląskich.

  SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  Do Siemianowic peleton wjedzie od ul. Mysłowickiej i pojedzie ulicami Powstańców, Świerczewskiego, Staszica, Waryńskiego, Kapicy, Niepodległości, i Wróblewskiego.

  KATOWICE
  Do Katowic kolarze wjadą od strony Siemianowic Śląskich ulicami: Bytkowską, Agnieszki, Dębową, Bukową, Złotą i Chorzowską. Tam ruch zostanie zatrzymany na ok. godzinę, od 14 do 15. W Katowicach główna trasa przejazdu będzie biegła aleją Korfantego, wokół Pętli Słonecznej, ponownie aleją Korfantego, przez rondo im. Ziętka, a następnie ulicami: Rozdzieńskiego, Dudy Gracza, Graniczną, Pułaskiego, Lotnisko, Francuską, Ceglaną, Kościuszki, Poniatowskiego, Mikołowską, Sądową, Goeppert-Mayer oraz Chorzowską, z zakończeniem na mecie przy Spodku.

  Pętla, którą cztery razy przejadą kolarze będzie wyłączona z ruchu od 14 do około 18.Metę wiodącego z Tarnowa IV etapu usytuowano nieopodal katowickiego Spodka.

  Między rondem a pobliską Pętlą Słoneczną znajdzie się główna infrastruktura związana z przejazdem kolarzy, dlatego ten odcinek będzie zamknięty najdłużej dla ruchu kołowego - od godziny 5 rano do ok. 20 wieczorem. WW/PAP

  Bieżące informacje o wyznaczonych trasach wyścigu Tour de Pologne w województwie śląskim oraz o czasie zamknięcia dla ruchu poszczególnych ulic będzie można uzyskać pod numerem specjalnej infolinii, uruchomionej przez śląską policję. Numer 32 20011 11 będzie dostępny dziś od godziny szóstej rano.  *Elka rusza w Parku Śląskim WYBIERZ PATRONÓW GONDOLI
  *PROGNOZA POGODY NA KONIEC LIPCA: Nadciąga fala upałów!
  *Wampiry z Gliwic: Coraz więcej szkieletów bez głów ZOBACZ ZDJĘCIA i USTALENIA
  *Proces Katarzyny W.: Tajemniczy świadek ujawnia sensacyjne fakty
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama