Dąbrowa Górnicza: Strażnicy miejscy tropią fałszywych...

  Dąbrowa Górnicza: Strażnicy miejscy tropią fałszywych taksówkarzy

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dąbrowscy strażnicy miejscy trzykrotnie kontrolowali ostatnio taksówkarzy, którzy wożą pasażerów po Dąbrowie Górniczej. Akcja pod kryptonimem "Taxi" ma wyeliminować fałszywych przewoźników, co - jak się okazuje - nie jest takie łatwe.
  Jak dotychczas udało się namierzyć jednego właściciela auta, które było oklejone napisami "taxi", natomiast w środku nie było taksometru, a sam mężczyzna nie posiadał także licencji na prowadzenie takiej właśnie działalności zarobkowej. - Musieliśmy go zatrzymać w ruchu, podczas wykonywania usługi, by udowodnić nieprawidłowości. Tak stało się na ul. Królowej Jadwigi. Całą akcję prowadzimy w uzgodnieniu z dąbrowską policją.


  O tym, że akcja jest potrzebna świadczy fakt, że kiedy wieczorem podjechaliśmy pod dąbrowski aquapark Nemo Wodny Świat, gdzie są dyskoteki, w popłochu odjechały niemal wszystkie taksówki - mówi Dominik Gordon ze Straży Miejskiej. Okazuje się bowiem, że sporo taksówkarzy zawiesza licencję, nie płaci ZUS-u, ale i tak jeździ i zarabia w weekendy.  *Elka rusza w Parku Śląskim WYBIERZ PATRONÓW GONDOLI
  *Topless czy w bikini? Co wypada w czasie upałów? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Proces Katarzyny W.: Tajemniczy świadek ujawnia sensacyjne fakty
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo