Ważne
  Bielsko-Biała: Obława na Straconce. Poszukiwany myślał, że...

  Bielsko-Biała: Obława na Straconce. Poszukiwany myślał, że to na niego [ZDJĘCIA]

  p.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Bielsko-Biała: Obława na Straconce. Poszukiwany myślał, że to na niego [ZDJĘCIA]
  1/5
  przejdź do galerii

  ©KMP Bielsko-Biała

  Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się w bielskiej Straconce. 43-latek poszukiwany aż czterema listami gończymi, na widok policjantów, przelatującego nad jego głową śmigłowca i nadjeżdżającego na sygnałach radiowozu rzucił się na ziemię sądząc, że policjanci urządzili na niego obławę. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.
  Policjanci z komisariatu I ustalili, że poszukiwany mężczyzna od trzech lat ukrywał się w lesie w porzuconym kontenerze, który zaadoptował na swoje mieszkanie.

  Mężczyzna był karany za oszustwa, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego, za co trafił do zakładu karnego. W 2011 roku wyszedł na przepustkę i już tam nie powrócił. Od tego czasu zaczął się ukrywać.

  Policjanci ustalili miejsce jego pobytu. Przez jakiś czas obserwowali poszukiwanego, który jak się okazało, przebywał w towarzystwie trzech innych osób. Na pomoc wezwano drugi patrol. W momencie, kiedy policjanci wjeżdżali radiowozem na sygnałach w polną drogę, nad miejscem gdzie ukrywał się poszukiwany przelatywał przypadkowo śmigłowiec. Mężczyzna myślał, że policjanci go osaczyli również z powietrza. Wspólnie z kolegami rzucił się na ziemię. Już po chwili został zatrzymany. Jak sam przyznał, nawet nie myślał o ucieczce, a jedynie co chwilę spoglądał w górę, czy przypadkiem z lecącego helikoptera nie wyskoczą policyjni antyterroryści, wysłani tutaj po to, żeby go zatrzymać. Sprawca został zakuty w kajdanki i doprowadzony do policyjnego aresztu. Teraz najbliższe kilka lat spędzi w zakładzie karnym.  *Długoterminowa prognoza pogody na sierpień 2013 ZOBACZ MAPY I WIDEO
  *Topless czy w bikini? Co wypada w czasie upałów? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *[a}http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/964342,jakie-nazwy-dla-gondol-kolejki-elka-zaglosuj-plebiscyt-rozpoczety,id,t.html;Jakie nazwy dla gondol kolejki Elka? ZAGŁOSUJ [PLEBISCYT ROZPOCZĘTY][/a]
  *Śląska Wenus jak Wenus z Milo! Archeologiczna sensacja spod Raciborza [ZDJĘCIA]
  *Radni z woj. śląskiego to milionerzy! [OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama