Ważne
  Najlepszy produkt turystyczny województwa śląskiego

  Najlepszy produkt turystyczny województwa śląskiego

  Ł

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Najlepsi w turystyce dostaną Certyfikaty POT w konkursie na najlepszy produkt turystyczny. Zobacz, kto z naszego województwa został nominowany
  Kulinarny Szlak Śląskie Smaki, Święto Szlaku Zabytków Techniki - Industriada oraz Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach będą reprezentować nasze województwo w ogólnopolskim konkursie na najlepszy produkt turystyczny - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. Tak zdecydowała dzisiaj, 19 sierpnia regionalna kapituła konkursu, nominując te trzy produkty spośród 11 zgłoszonych.

  Teraz następne słowo należy już do Polskiej Organizacji Turystycznej, która spośród zgłoszonych przez wszystkie województwa kandydatury wybierze dziesiątkę zwycięzców, które nagrodzi Certyfikatem POT oraz przyzna Złoty Certyfikat.

  To już 11 edycja tego prestiżowego konkursu. W ubiegłym roku największe wyróżnienie, żłoty Certyfikat zdobył nasz produkt - Szlak Orlich Gniazd, certyfikat POT - Miasteczko twinpigs - westernowy park rozrywki w Żorach, a wyróżnienie Złota kraina pstrąga z gminy Janów. Czy i w tym roku będzie podobnie?

  - Wierzę, że mamy szansę na co najmniej dwie nagrody - ocenia Agnieszka Sikorska, dyrektor biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

  Ogłoszenie wyników i wręczenie certyfikatów odbędzie się w październiku tego roku.  *Długoterminowa prognoza pogody na sierpień 2013 ZOBACZ MAPY I WIDEO
  *Topless czy w bikini? Co wypada w czasie upałów? ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Jakie nazwy dla gondol kolejki Elka? ZAGŁOSUJ [PLEBISCYT ROZPOCZĘTY]
  *Śląska Wenus jak Wenus z Milo! Archeologiczna sensacja spod Raciborza [ZDJĘCIA]
  *Radni z woj. śląskiego to milionerzy! [OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama