Katowicki taksówkarz narkotykowym kurierem

  Katowicki taksówkarz narkotykowym kurierem

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Centralnego Biura Śledczego KGP zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który dorabiał sobie jako kurier pomiędzy handlarzami narkotyków. Środki odurzające przewoził swoją... taksówką.
  Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego w prowadzonym przez siebie śledztwie zatrzymali kolejnego handlarza narkotyków. Tym razem okazał się nim 28-letni katowiczanin. Był on łącznikiem, pośredniczącym w dostawach środków odurzających pomiędzy przestępcami, którzy zajmowali się obrotem hurtowymi ilościami środków odurzających. Rozwożenie narkotyków po Śląsku zatrzymanemu ułatwiało mu to, że był on... taksówkarzem w jednej z miejscowych korporacji.

  W ciągu czterech lat swojej przestępczej działalności mężczyzna przewiózł jako kurier swoją taksówką ponad 50 kilogramów różnych narkotyków. Przechodzącą przez jego ręce amfetaminę, marihuanę, tabletki ekstazy, a nawet kokainę, oszacowano na czarnorynkową wartość 420.000 złotych.

  Zatrzymany katowiczanin został już tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwa w areszcie może spędzić teraz nawet 10 lat.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama