Okocimski Brzesko - Energetyk ROW Rybnik 0:0 [RELACJA] Zespół Wieczorka wciąż bez wygranej w I lidze

Mirosław Szozda
Piłkarze Energetyka ROW wciąż pozostają bez zwycięstwa w I lidze. Beniaminek z Rybnika bezbramkowo zremisował w Brzesku z Okocimskim, który tym spotkaniem rozpoczął świętowanie jubileuszu 80-lecia istnienia klubu. To był już szósty remis podopiecznych trenera Ryszarda Wieczorka w tym sezonie.

Zajmujący piąte miejsce w tabeli I ligi Okocimski przez 70 minut był zespołem lepszym od rybniczan, ale nie potrafił udokumentować tego bramką. Goście ze Śląska zaatakowali w Brzesku dopiero w końcówce, gdy z boiska zszedł najgroźniejszy zawodnik gospodarzy Michał Szewczyk.

Najpierw sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał rezerwowy napastnik ROW Łukasz Bałuszyński, a później doświadczony Mariusz Muszalik trafił w poprzeczkę. Jeszcze w pierwszej połowie dobrą sytuację po stronie Energetyka miał Idrissa Cisse, który wcześniej grał w Okocimskim i czuł się w Brzesku jak w domu.

Mecz stał na słabym poziomie, ale w pamięci widzów zapisze się tym, że gospodarze wyszli na murawę w historycznych strojach, w których piłkarze grali w latach trzydziestych.

Okocimski Brzesko - Energetyk ROW Rybnik 0:0

Sędziował Jacek Małyszek (Lublin).
Widzów 800
Żółte kartki Szewczyk, Stefański, Nawrot (Okocimski) – Muszalik (ROW).

Okocimski Pączek - Wawryka, Jacek, Ryś, Niechciał – Darmochwał, Żołądź (46. Wojcieszyński), Nawrot, Smoliński (55. Termanowski), Szewczyk (71. Sobotka) - Stefański

ROW Kajzer – Krotofil, Grolik, Szary, Kutarba (58. Nowacki) – Kurzawa, Muszalik, Jary, Kostecki (83. Staniczek), Feruga – Cisse (71. Bałuszyński).

*Urlop macierzyński 2013 POZNAJ NOWE ZASADY
*Co budują przy DTŚ - nie wiesz? ZOBACZ MAPĘ I ZDJĘCIA INWESTYCJI
*MISS POLKA 2013: Najpiękniejsze dziewczyny przed finałem konkursu [ZOBACZ ZDJĘCIA]