Fornalik: Nie było spalonego! Miał być karny! [WIDEO]...

Fornalik: Nie było spalonego! Miał być karny! [WIDEO] Mundial 2014 Brazylia nie dla Polski

Reprezentacja Polski zremisowała z Czarnogórą 1:1 w meczu el. MŚ na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście - w 11. minucie Artura Boruca pokonał Dejan Damjanović. Do wyrównania pięć minut później doprowadził Robert Lewandowski.

Gdy już wydawało się, że Polska straci szansę na pokonanie wyraźnie słabiej grających piłkarzy Czarnogóry, 5 sekund przed ostatnim gwizdkiem gola strzelił Jakub Błaszczykowski. Stadion Narodowy w Warszawie oszalał z radości! Ale na krótko, bo sędzia Bjoern Kuipers gola nie uznał. Dopatrzył się przy tej sytuacji pozycji spalonej.

ZOBACZ NIEUZNANY GOL I OCEŃ SAM

Robert Lewandowski: Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, trzymaliśmy piłkę, ale nie wiem dlaczego po przerwie tak mało oddaliśmy strzałów. Zabrakło nam trochę cierpliwości, koncentracji, może konsekwencji w tym, co robimy. W ostatnich sekundach wszyscy myśleli, że wygraliśmy ten mecz, niestety był spalony. Szkoda też wcześniejszej sytuacji, w której faulowany był Waldek Sobota. Powinien być rzut karny i czerwona kartka. Sędzia jednak tego nie zobaczył i odgwizdał spalonego. Ten mecz był do wygrania. Po przerwie Czarnogóra cofnęła się i tylko czekała na kontry. Powinniśmy z nią wygrać. Jest jeszcze trochę do poprawy.

ZOBACZ KONIECZNIE:
    POLSKA - CZARNOGÓRA: NAJLEPSZE AKCJE MECZU

Po remisie "Biało-czerwoni" mają iluzoryczne szanse na awans do turnieju finałowego w Brazylii.

Kibice, którzy widzieli mecz na żywo na Stadionie Narodowym, wychodzili z meczu w fatalnych nastrojach:

*Urlop macierzyński 2013 POZNAJ NOWE ZASADY
    *Co budują przy DTŚ - nie wiesz? ZOBACZ MAPĘ I ZDJĘCIA INWESTYCJI
    *MISS POLKA 2013: Najpiękniejsze dziewczyny przed finałem konkursu [ZOBACZ ZDJĘCIA]