GKS Katowice wygrał 2:1 ze Śląskiem Wrocław! [ZDJĘCIA]

Jakub Guder
GKS Katowice pokonał Śląsk Wrocław
GKS Katowice pokonał Śląsk Wrocław Paweł Relikowski
GKS Katowice nieoczekiwanie pokonał 2:1 Śląsk wrocław w meczu sparingowym. Bramki zdobyli Przemysław Pitry i Pavel Kuzmanovic ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO

GKS Katowice pokonał Śląsk Wrocław w sparingu 2:1

Pierwsza bramka padła przy biernej postawie obrońców Śląska w 19 min po strzale Przemysława Pitrego.

W 35 min wyrównał Plaku, po asyście Węgra Adama Vassa. Chwilę potem okazję do strzału miał GKS, ale w ostatniej chwili piłkę napastnikowi wygarnął Ostrowski. Jeszcze przed przerwą WKS powinien prowadzić, ale najpierw świetnie spisał się bramkarz gości, a później Socha podał prosto do obrońców. Przed gwizdkiem na przerwę główkował jeszcze Dudu, ale prosto w bramkarza.

W 58 było już 2-1 dla GKS-u. Adam Kokoszka zamiast wybijać piłkę sprzed linii bramkowej przyjął ją i popełnił błąd, który wykorzystał Pavel Kuzmanovic.

W 78 min karnego nie wykorzystał Paixao. Śląsk dostał jedenastkę, gdy ręką piłkarza GKS-u zatrzymała piłkę zmierzającą do bramki. Dostał za to czerwoną kartkę.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA:
ŚLĄSK WROCŁAW - GKS KATOWICE

WKS Śląsk Wrocław - GKS Katowice 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 – Pitry (10., głową), 1:1 – Plaku (36.), 2:1 – Kuzmanović (59.)
Śląsk: Rafał Gikiewicz - Krzysztof Ostrowski , Mariusz Pawelec, Adam Kokoszka, Amir Spahić, Przemysław Kaźmierczak, Adam Vass, Dudu Paraiba, Sebastian Mila, Sebino Plaku, Loris Arnaud oraz Grodzicki (Ż), Socha (Ż), Stevanović, Paixao.
GKS: Dobroliński – Pietrzak, Jurkowski, Kamiński (CZ), Czerwiński – Fonfara, Figiel (Ż)– Wołkowicz, Pitry, Gancarczyk – Zieliński oraz Cholerzyński, Goncerz, Kuzmanović, Chwalibogowski, Duda, Budziłek, Wróbel, Sadzawicki.

*Urlop macierzyński 2013 POZNAJ NOWE ZASADY
*Co budują przy DTŚ - nie wiesz? ZOBACZ MAPĘ I ZDJĘCIA INWESTYCJI
*MISS POLKA 2013: Najpiękniejsze dziewczyny przed finałem konkursu [ZOBACZ ZDJĘCIA]