Piast Gliwice: Rehabilitacja po zwycięstwie nad Widzewem [WIDEO]

Redakcja
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Piast Gliwice - Widzew Łódź x-news
Piast Gliwice rozgromił na własnym boisku Widzew Łódź 3:0 w meczu 8. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Czy tym zwycięstwem ostatecznie piłkarze się zrehabilitowali? ZOBACZ WIDEO Z MECZU I OPINIE PIŁKARZY

Piast Gliwice odniósł przekonujące zwycięstwo nad Widzewem Łódż 3:0. Podopieczni Marcina Brosza przerwali tym spotkaniem fatalną serię pięciu ligowych spotkań bez zwycięstwa. Gole dla gliwiczan zdobyli Csaba Horvath (19. i 58. minuta) oraz Ruben Jurado (25. minuta). W 53. minucie sędzia usunął z boiska bramkarza gości Macieja Mielcarza.