Robert Lewandowski to nie piłkarz, to Superman. ZOBACZ MEMY po meczu Polska Szkocja

Andrzej Czekaj
Memy z Robertem Lewandowskim po meczu Szkocja Polska
Reprezentacja Polski w przedostatnim meczu eliminacji mistrzostw Europy zremisowała w czwartek w Glasgow ze Szkocją 2:2. Pierwszoplanową postacią w drużynie Biało – czerwonych był strzelec dwóch goli Robert Lewandowski. Przedstawiamy reakcje internautów po meczu na Hampden Park. Robert Lewandowski MEMY

Polacy bardzo dobrze zaczęli mecz w Glasgow. Po niespełna 180 sekundach prowadzili 1:0 po golu Roberta Lewandowskiego. Przed przerwą wyrównał Matt Richie. W drugiej połowie kibice zgromadzeni na trybunach stadionu Hampden Park zobaczyli jeszcze dwie bramki. Najpierw gospodarzy na prowadzenie wyprowadził w 62. minucie Steven Fletcher, a kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną Szkotów trafienie na wagę remisu dla Polski zanotował ponownie Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski zachował się w ostatniej akcji meczu fenomenalnie. Jego szybki start do piłki zakończył się zdobyciem bramki efektownym wślizgiem. Nic dziwnego, że od razu zareagowali kibice, tworząc memy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Szkockie media znalazły już winnego remisu z Polską, który przekreślił marzenia ekipy Gordona Strachana o awansie na Euro. O dziwo, za straconego w ostatniej minucie gola dziennikarze nie winią ani Matta Ritchiego, który faulował Kamila Glika, ani pozostałych zawodników, którzy nie zdołali wybić piłki w podbramkowym zamieszaniu.   Winę zrzucono bowiem na... Ciarana Divera, młodego kibica, który w drugiej połowie wbiegł na murawę, by zrobić selfie z Robertem Lewandowskim.