DziennikZachodni.pl - wiadomości Śląsk, wiadomości ze Śląska

Kalendarz Inter Cars 2016 [ZDJĘCIA +18] Zobacz piękne modelki

Modelki nago w kalendarzu

intercars.com.pl

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/20] Następne

Kalendarz Inter Cars 2016

Kalendarz Inter Cars 2016 [ZDJĘCIA +18]. Żywioły i piękne modelki - najgorętszy kalendarz roku

Obrazy użyte w tym wydawnictwie są owocem niebagatelnej sesji zdjęciowej. Efekt jest wyjątkowy i pozwala odbiorcy przenieść się w przestworza wód i wiatrów, podziwiać królestwo ognia, a nawet trafić do wnętrza ziemi. Bohaterkami tych miejsc są piękne kobiety, które w zmysłowy sposób podkreślają piękno żywiołów.

Znakomity fotograf Voyo Bąkiewicz, z którym Inter Cars współpracuje od kilku lat, dostał tym razem nie lada wyzwanie. Został poproszony o wykonanie sesji o tak różnorodnej scenerii w warunkach studyjnych. Z zadaniem poradził sobie świetnie. Szczególne wyrazy uznania dla modelek, które brały udział w scenach z ogniem – Marty i Zuzy – powiedział Bąkiewicz posesji zdjęciowej.

– Ogień był jak najbardziej prawdziwy a modelki musiały wykazać się nie lada odwagą i zachowując zimna krew w aktorski sposób zagrać swoje role.

Nowy kalendarz powinien zdobyć nie mniejsze uznanie odbiorców niż ubiegłoroczny, nagrodzony na konkursie Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy Zoom Art.

ZOBACZ TAKŻE

Komunikat

Ostrzegamy, że kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich lub dla nich nieprzeznaczone.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i nie mam ograniczonej zdolności do czynności prawnych.

Nie mam 18 lat! Przejdź do artykułu »

Polecamy