AleRabat.com prowadzi międzynarodową ekspansję. Rekrutacja...

  AleRabat.com prowadzi międzynarodową ekspansję. Rekrutacja trwa!

  Materiał informacyjny

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  AleRabat.com prowadzi międzynarodową ekspansję. Rekrutacja trwa!
  Od śląskiego start-upu po działalność międzynarodową. AleRabat.com skutecznie poszerza swoją działalność o kolejne rynki zagraniczne, jednocześnie tworząc nowe miejsca pracy dla młodych językowców. Rekrutacja trwa, a niezwykle pożądani są kandydaci ze znajomością tajskiego i greckiego!
  AleRabat.com prowadzi międzynarodową ekspansję. Rekrutacja trwa!

  Od 2014 roku użytkownicy serwisu korzystają z kuponów rabatowych, które pomagają im oszczędzać na zakupach online. Po ogromnym sukcesie portalu na rynku polskim, firma zdecydowała się na rozszerzenie swojej działalności o Turcję, Brazylię, Indie, Rosję, Czechy i Niemcy. Dzięki działalności, która skupia się w świecie wirtualnym, mamy możliwość stale poszerzać swój zespół Działu Rynków Zagranicznych – komentuje Jacek Jackowski, Specjalista ds. Rekrutacji w AleRabat.com.

  Rekrutacja składa się z trzech etapów, podczas których badane są oczekiwania Kandydata względem pracodawcy, umiejętności językowe oraz chęci rozwoju. Poszukiwane są osoby, które sprawnie posługują się językami obcymi i pragną rozwijać się w szeroko pojętym marketingu. AleRabat.com nie wymaga doświadczenia, gdyż – jak twierdzi Jacek Jackowski – chcemy, by nasi nowi pracownicy, być może studenci, zdobyli wiedzę i stali się specjalistami w swojej dziedzinie. Równie ważne jest dla nas to, by wszyscy czuli się tutaj bezpiecznie, dlatego wszystkim dajemy możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, a dzięki elastycznym godzinom pracy – swobodę w działaniu.

  biuro

  Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Górnego Śląska, której oferta pracy dla językowców nie jest związana z customer service, telemarketingiem czy obsługą rozliczeniową. U nas każdy ma szansę tworzyć treści, które będą widoczne dla milionów użytkowników na całym świecie. Dzięki wysokim budżetom na działania PR-owe, każdy pracownik może współpracować z największymi światowymi brandami, takimi jak Forbes, czy Elle – podkreśla Jacek Jackowski.

  Siedziba firmy mieści się w industrialnej części Katowic na terenie Fabryki Porcelany, która w ostatnim czasie staje się najmodniejszą dla nowoczesnych pracodawców okolicą. Lokalizacja daje również możliwość łatwego dojazdu z miast ościennych, takich jak Sosnowiec czy Tychy.

  Firma do końca sierpnia czeka na aplikacje, które można przesyłać bezpośrednio na career@alerabat.com lub przez http://alerabat.com/praca.

  logo

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama