Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w...

  Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Poniedziałek Wielkanocny otwiera kolejny sezon!

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Poniedziałek Wielkanocny otwiera kolejny sezon!
  1/13
  przejdź do galerii
  Tradycyjnie już w Poniedziałek Wielkanocny tj. 17 kwietnia, największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze otwiera się z kolejnym sezonem.


  W nadchodzącym sezonie miejsce to wzbogaci się aż o 19 zupełnie nowych atrakcji. Flagową będzie najwyższy i najszybszy na Świecie wodny Roller Coaster – Speed Water Coaster.


  Energylandia zaskoczy wszystkich już na samym wejściu. Zrewolucjonizowana brama wejściowa z wieżyczkami, zwiększoną ilością kas oraz restauracją na piętrze. Wewnątrz dziedziniec , nowe kawiarnie, sklepy oraz nowa restauracja. Wśród nowości, należy wymienić między innymi familijny roller Coaster Boomerang.

  Do strefy familijnej dołączy zupełnie nowa wioska szwajcarskiej, w której będziemy mogli się zrelaksować oraz odwiedzić dedykowane sklepy. W wiosce szwajcarskiej zauważymy nową wodną atrakcję Swiss Water Caps o ciekawym rozbudowanym spływie wodnym. Amatorzy mokrych atrakcji w znajdą tutaj Anacondę, atrakcję gwarantującą spływ łodzią po niezwykłym stylizowanym storze. Podczas tego spływu czekają nas dwa zjazdy z wysokości 10 i 15 metrów. Ci którzy zamiast łodzi wolą pontony zapraszamy na Jungle Adventure, największej tego typu atrakcji w Europie Środkowo-Wschodniej! Obok niej znajdziemy Wiking Ride, czyli spokojną wodną trasę łódeczkami, z których obserwować będziemy gości korzystających z Roller Coatera Dragon RMF. Znów nieopodal Roller Coastera Formuła powstała, utrzymana w iście sportowym klimacie, restauracja o tej samej nazwie – Formuła.

  Największy obszar zajmie flagowa atrakcja sezonu 2017, czyli Speed Water Coaster najwyższy i najszybszy na świecie wodny roller Coaster. Spacerując w kierunku Water Parku zauważymy dwukrotnie większą Bajkolandię wzbogaconą o 10 nowych urządzeń.

  Zmiany zobaczyć można już teraz na specjalnie przygotowanym wideo:  Przypominamy, że otwarcie sezonu już 17 kwietnia – w lany poniedziałek.
  Organizatorzy zapraszają na wydarzenie na Facebooku: www.fb.com/events/1813444502245371/

  Krótki opis Parku Rozrywki Energylandia:
  Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

  Poza atrakcjami, wśród których na pewno należy wymienić potężne, największe w Europie ŚrodkowoWschodniej Roller Coastery, w Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy artystyczne specjalistów w swojej dziedzinie. Energylandia to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

  Kalendarz i godziny otwarcia:

  Szczegółowy kalendarz dostępny jest na naszej stronie:
  www.energylandia.pl/o-nas/godziny-otwarcia/

  Social media:
  www.energylandia.pl
  www.fb.com/EnergyLandia
  www.youtube.com/channel/UCPj-Bs4Pfub_Bm04BOfyDoA/feed  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama