Płać mniej za energię elektryczną od Orange

  Płać mniej za energię elektryczną od Orange

  materiał informacyjny Orange

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  W naszych domach z każdym rokiem przybywa nowoczesnych urządzeń, które potrzebują do działania energii elektrycznej. Wiele osób chce korzystać z osiągnięć najnowszych technologii i jednocześnie ograniczyć wydatki na rachunki za prąd.
  Na polskim rynku sprzedaż prądu oferują już nie tylko tradycyjni dostawcy. Znalezienie i poznanie najbardziej odpowiedniej i najtańszej oferty jest bardzo proste, ponieważ można tego dokonać za pomocą internetu. Wystarczy wejść na stronę www.orange.pl/energia lub ure.gov.pl, następnie wpisać kod pocztowy, miejsce zamieszkania, roczne zużycie energii oraz dotychczasowego dostawcę, a algorytm wyliczy dla nas najkorzystniejszą ofertę.


  Często najlepszą opcją okazuje się oferta Orange, popularnego operatora telekomunikacyjnego oraz koncesjonowanego dostawcy energii elektrycznej. Wybierając Orange Energia mamy gwarancję prądu takiej samej jakości jak dotychczas, ale z lepszą ceną i minimum formalności przy zmianie dostawcy. Aby nasze rachunki za prąd były niższe, wystarczy odwiedzić jeden z setek salonów Orange w Polsce i podczas jednej wizyty podpisać umowę na dostawy energii. Klient decydując się na zmianę nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

  Przykładowo, jeśli dostawcą energii do Twojego mieszkania, w którym z energii korzystają dwie osoby, jest innogy (dawniej RWE) i korzystasz z taryfy całodobowej, to w ciągu 48 miesięcy możesz zaoszczędzić z Orange Energia ponad 312 zł (szacowane zużycie roczne – 1,3 MWh).

  Energia sprzedawana przez pomarańczowego operatora to prąd tej samej jakości co u Twojego dotychczasowego sprzedawcy, ale tańszy. Orange Energia to przejrzysta oferta z najniższą ceną na rynku dla wszystkich taryf. Stawka za 1 kWh zarówno dla taryfy całodobowej, dziennej/nocnej oraz dziennej/nocnej i weekendowej wynosi tylko 0,2982 zł brutto. Klient otrzymuje gwarancję, że cena nie zmieni się przez cztery lata, a dodatkowo, każdy kto wybierze Orange Energię otrzyma 200 zł na poczet opłat za pobraną energię w ciągu pierwszych trzech miesięcy dostaw.

  Aby skorzystać z oferty, należy podpisać umowę z Orange na dostawy energii elektrycznej przez dwa lata. Wybór nowego dostawcy prądu jest bezpłatny, a wszelkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy załatwia Orange. Co ważne, proces ten nie powoduje przerw w dostawie energii do mieszkania i żadnych innych utrudnień np. nie trzeba wymieniać licznika, a częstotliwość jego odczytów dokonywanych przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego pozostaje bez zmian. Gdy klient zostanie przełączony do Orange otrzyma powiadomienie poprzez SMS lub email.

  Każdy klient Orange Energia może samodzielnie dokonywać odczytów liczników. Na ich podstawie zostanie wyliczona opłata za bieżące zużycie energii, która będzie przesyłana w formie comiesięcznej faktury.

  Dodatkowo, jeśli klient posiada już usługi abonamentowe w Orange lub usługę Orange Finanse, to w drugim roku trwania umowy zostanie mu naliczona zniżka na fakturze za energię – od 5 do nawet 15 zł.

  W celu zmiany dostawcy energii wystarczy odwiedzić dowolny salon Orange lub zadzwonić pod numer telefonu 801 234 567 (opłata zgodna z taryfą operatora) albo wejść na stronę www.orange.pl/energia i złożyć zamówienie online w trzech prostych krokach. Wszystkie dokumenty wymagające podpisania oraz cenniki i regulaminy zostaną dostarczone przez kuriera. Podczas składania zamówienia potrzebna jest tylko ostatnia faktura za energię od dotychczasowego sprzedawcy.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama