Resweratrol ekstrakt ze skórek winogron- opinie,...

  Resweratrol ekstrakt ze skórek winogron- opinie, właściwości, cena, działanie, gdzie kupić

  Artykuł sponsorowany

  resweratrol

  resweratrol

  Resweratrol (Resveratrol) to fitoestrogen, czyli hormon roślinny, który ma działanie podobne do estrogenu. Ale nie tylko! Resweratrol chroni organizm przed chorobami układu krążenia i złym cholesterolem. Resweratrol ma również silne właściwości przeciwnowotworowe i przeciwstarzeniowe. To dzięki niemu Francuzi mimo spożywania dużej ilości tłuszczy, są zdrowsi!
  resweratrol

  resweratrol

  RESWERATROL EXTRACT 500mg jedyna taka formuła na rynku , najmocniejsza dostępna dawka ekstraktu - sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

  Resweratrol (inna nazwa Resveratrol) pozyskiwany jest często z rośliny rosnącej w Japonii i Chinach o nazwie rdest ostrokończysty. Najlepszym europejskimi źródłem resweratrolu są ciemne odmiany winogron, a szczególnie ich skórki.
  To właśnie 100%, silnie skoncentrowany ekstrakt ze skórek ciemnych winogron oferuje firma Wish Pharmaceutical – lider w Polsce wśród producentów naturalnych suplementów. Resveratrol Extract 500mg nie zawiera żadnych dodatków, jest w 100% naturalny i został doceniony nagrodą Pharmaceutical Grade – Wybór Konsumentów. Więcej o nagrodzonym produkcie tutaj: www.zdrowiemarket.pl.

  Resweratrol – obrona pierwszej klasy
  Resweratrol / resveratrol jest wytwarzany przez rośliny w reakcji obronnej, w odpowiedzi na atakujące ją infekcje grzybicze, destrukcyjne dla roślin promieniowanie UV i tzw. stres oksydacyjny. Resweratrol z racji funkcji pełnionej w roślinie, skutecznie przeciwdziała również stresowi oksydacyjnemu u człowieka.

  Stres oksydacyjny, to stan niebezpieczny dla ludzi, gdy m.in. z powodu niezdrowego trybu życia, diety czy chorób, zakłócona zostaje równowaga między wolnymi rodnikami i przeciwutleniaczami. Organizm narażony jest wtedy na powstanie wielu chorób, w tym choroby nowotworowej.

  RESWERATROL EXTRACT 500mg jedyna taka formuła na rynku , najmocniejsza dostępna dawka ekstraktu - sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

  Resweratrol przedłuża życie
  Resweratrol / resveratrol to silny przeciwutleniacz, który nie tylko opóźnia procesy starzenia, ale hamuje również rozprzestrzenianie się guzów. Prowadzone są badania nad zastosowaniem resweratrolu jako leku przeciwnowotworowego.
  Naukowcy uważają, że resweratrol odpowiada za tzw. francuski paradoks, czyli dobre zdrowie i wyjątkową długość życia Francuzów, które nie mają uzasadnienia w ich tłustej, nie do końca zdrowej diecie z dużą ilością alkoholu. Paradoksalnie właśnie alkoholowi Francuzi zawdzięczają dobrą kondycję, a konkretnie czerwonemu winu, które zawiera spore ilości resweratrolu.

  Resweratrol usprawnia pracę mózgu
  Resweratrol przeciwdziała również miażdżycy, obniżając poziom złego cholesterolu we krwi oraz poziom trójglicerydów. Resweratrol znany jest również ze swoich zdolności do regeneracji komórek wątroby.

  Resweratrol / resveratrol wpływa także na pracę mózgu i usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Resweratrol jest zalecany w stanach osłabienia koncentracji i przemęczeń. Przeciwdziała również chorobom neurodegeneracyjnym. Z powodzeniem jest stosowny m.in. w chorobie Alzheimera, Parkinsona i neuroboreliozie.

  RESWERATROL EXTRACT 500mg jedyna taka formuła na rynku , najmocniejsza dostępna dawka ekstraktu - sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

  Resweratrol – ważna jakość
  Resweratrol /resveratrol wchłaniany jest w ludzkim organizmie w jelicie cienkim. Jest bardzo szybko i prawie całkowicie metabolizowany w organizmie człowieka. Oprócz winogron, resweratrol /resveratrol występuje również w owocach jagodowych, takich jak czarne porzeczki, jagody, maliny, truskawki. Niewielkie ilości resveratrolu można spotkać z jabłkach, orzechach i rabarbarze.

  By jednak w pełni skorzystać z leczniczego potencjału resweratrolu, potrzebna jest odpowiednia jego ilość. O tą trudno w codziennej diecie. Stąd warto sięgnąć po w pełni naturalny preparat Resveratrol Extract 500mg, który zawiera w 100% naturalny resweratrol z ekstraktu ze skórek winogron. Więcej o produkcie Resveratrol Extract 500mg na www.zdrowiemarket.pl.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama