Ważne
  Specjaliści na topie!

  Specjaliści na topie!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Specjaliści na topie!
  Na rynku jest wiele możliwości pracy dla specjalistów. Wystarczy tylko nieźle się rozejrzeć.
  Specjaliści na topie!
  Jakich ofert pracy jest na rynku najwięcej? Od kilku lat nic się tu nie zmienia. Cały czas poszukiwani przez pracodawców są fachowcy: spawacze, ślusarze, mechanicy, elektrycy, elektromechanicy, kierowcy. Słowem, cenieni są fachowcy.

  Ale czy to oznacza, że posiadacze innych zawodów nie mają szans na pracę! Otóż nie! Na portalach internetowych, w gazetach i magazynach spotkamy wiele ofert pracy dla specjalistów. Nie da się ukryć, że poszukiwani są fachowcy od marketingu, sprzedaży, ekonomiści znający programy finansowo-księgowe i języki obce, programiści i wykwalifikowani specjaliści z zakresu elektroniki, automatyki czy robotyki.

  Jeśli ktoś posiada odpowiednie umiejętności i predyspozycje, nie powinien mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienia.

  Specjalistów poszukuje m.in. Polska Press Grupa, ogólnopolski koncern medialny, który dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji marketingowej. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, takich jak gratka.pl, naszemiasto.pl koncern skupia się na rozwoju technologii i multimediów. I ma oferty pracy (na umowę o pracę) dla specjalistów ds. sprzedaży reklamy internetowej w oddziałach w Gliwicach oraz Tychach.

  Jeśli więc znasz techniki sprzedaży i prowadzenia negocjacji, z łatwością budujesz i podtrzymujesz relacje z klientami, znasz rynek reklamy internetowej, a także podstawowe pojęcia związane z branżą internetową - to warto przyłączyć się do ciekawego zespołu, grona najlepszych sprzedawców


  Sprawdź szczegóły: http://praca.gratka.pl/oferta/specjalista-ds-sprzedazy-reklamy-internetowej-3680139.html

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama